Šovu Dejo ar zvaigzni pamet Liene Greifāne

39 komentāri

Sestā šova Dejo ar zvaigzni sērija 29. marta vakarā neveiksmīgi noslēdzās Lienei Greifānei un Viktoram Haritonovam, kuriem šovs diemžēl ir beidzies.

To, kā dalībnieki progresējuši, pierādīja tas, ka visi seši pāri žūrijas vērtējumā ietilpa četru punktu atstatumā viens no otra, turklāt ne vienam nebija zemāks vērtējums par 20 punktiem. Šoreiz tie bija skatītāju mīluļi Gints Grāvelis un Liene Tarana, kuri kopvērtējumā ierindojās tikai ceturtajā vietā.

Telefonbalsojumā pārliecinoši triumfēja Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis, kas savukārt internetā no skatītājiem saņēma vismazāko atzinību. Šovu diemžēl šovakar nācās pamest Lienei Greifānei un Viktoram Haritonovam, kuri kopvērtējumā nesavāca pietiekamu punktu un balsu skaitu.

39 komentāri

TOP komentāri

 • Krasts
  +28

  Krasts

  Nebija godīgs žūrijas balsojums !
  Greifāne ar Haritonovu ir labs pāris un šoreiz arī labi nodejoja,ka nebija pelnījuši izkrist.

  29.03.2015 23:26

 • Alex
  +27

  Alex

  Labākais pāris! Ko tagad skatīties?

  29.03.2015 23:25

 • Inese
  +24

  Inese

  Nu nebija godīgs balsojums. Labākais pāris pamet šovu. Vai tiešām visu izšir tikai nauda. Šodien bija tāda sajūta, ka arï žūrija ir uzpirkta

  29.03.2015 23:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas