Šovu Dejo ar zvaigzni atstāj Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks

6 komentāri
Šovu Dejo ar zvaigzni atstāj Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks
Foto: Toms Norde

Šovakar, 22. martā, TV3 kanāla skatītāji varēja vērot piekto šova Dejo ar zvaigzni uznācienu, kurā varējām redzēt daudz interesantu notikumu – karstasinīgus un emociju pilnus priekšnesumus un pirmo devītnieku no Vladimira Ponomarjova, bet šovu šoreiz pamest nācās Annai Lieckalniņai un Jānim Strēlniekam.

Piektais uznāciens nozīmē viduslīnijas novilkšanu šovā, jo palikušas tieši tikpat sērijas līdz lielajam finālam. Šodien varējām vērot daudz interesantu notikumu, piemēram, Lienes Greifānes un Viktora Haritonova lielisko uznācienu. Tas saņēma lielāko līdz šim saņemto atzinību no bargākā žūrijas locekļa, baleta meistara Vladimira Ponomarjova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl viens interesants, turklāt pirms tam nebijis notikums, bija eksāmens, kurā visiem šova dalībniekiem bija jāpārbauda savas zināšanas par deju soļiem. Katram pārim bija jāizvēlas aploksne, lai noteiktu dziesmu, kas skanēs, un attiecīgi arī jānodejo atbilstošā deja. Trīs veiksmīgākie saņēma klāt vienu punktu žūrijas vērtējumam, un tie bija Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis, Evija Skulte un Raimonds Andersons, bet žūrijas novērtētākie – Greifāne un Haritonovs – saņēma klāt vēl vienu punktu.

Jau pieminētā Greifāne ar savu deju partneri uzstādījusi jaunu latiņu žūrijas vērtējumā – 27 punkti (no visiem saņemti devītnieki) + 1 punkts eksāmenā, bet visvājāk novērtētais priekšnesums šoreiz bija Diānai Kubasovai un Kārlim Kemleram, kuri saņēma tikai 18 no 30 iespējamajiem punktiem.

Kā ierasts, otrus 50% no kopvērtējuma veido skatītāju balsojums, kas iedalās divās daļās – interneta un telefonbalsojums. Trešo nedēļu pēc kārtas internetā visnovērtētākie bija Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, kas tikpat nedēļas pēc kārtas ir kopvērtējuma uzvarētāji, bet turpretī visvājāko rezultātu uzrādīja Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks., kuriem šovs bija jāpamet.

6 komentāri

TOP komentāri

 • hah
  +9

  hah

  Kubasovai vajadzēja iet mājās, par daudz iedomīga palikus!

  22.03.2015 23:27

 • ;)
  +7

  ;)

  Nu, pēc tiem Diānas izteikumiem, viņai jau šovakar vajadzēja pamest šovu...

  23.03.2015 01:05

 • Eksperts?
  +5

  Eksperts?

  Ļoti atbilstošs iznākums. Nākamai jāaiziet Levai, bet tad Kubasovai. Veiksmi pārējiem! :)

  22.03.2015 23:29

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas