Novikova: Man nešķita, ka deja būtu bijusi slikta

4 komentāri

Ceturtais šova Dejo ar zvaigzni uznāciens pēdējais diemžēl izrādījās mūziķei Lolitai Novikovai un viņas deju partnerim Andrim Antuzevičam. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc tiešraides aicināja kādreizējās rokgrupas Rebel solisti uz īsu sarunu.

“Man grūti spriest, kāpēc pametam šovu, jo man nešķita, ka deja būtu bijusi slikta. Andris, protams, nodejoja ļoti labi, bet nedomāju, ka es biju sliktāka,” atzīst Novikova, kura nenoliedz, ka ir gandrīz apmierināta ar savu sniegumu. “Par mums arī diezgan daudz zvanīja, atklāti sakot, es pat izbrīnījos. Šobrīd mūziķei grūti pateikt, vai pēc šova turpinās darboties ar dejām, jo arī ārpus šova viņai ir daudz lietu, kas jāizdara. “Būšu ļoti priecīga arī pēc tam tikties ar cilvēkiem, ar kuriem šova laikā esmu iepazinusies, kā arī, protams, ceru satikt arī savu deju partneri. Bet, kā dzīvē notiks, nezinu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lola ar smaidu stāsta, ka bija ļoti interesanti un jautri darboties šovā Dejo ar zvaigzni. “Daudz kas bija pārsteidzošs un negaidīts. Par ko patiešām žēl – tas, ka tā arī nenodejojām pasodobli, jo bijām jau sākuši gatavot priekšnesumu.”

Intervija

Lolita Novikova un Andris Antuzevičs šovā Dejo ar zvaigzni

4 komentāri

TOP komentāri

 • kisenis
  +3

  kisenis

  Vecums nav šķērslis! Bet šoreiz vainīga bija kleita un frizūra.Deja man patika.

  17.03.2015 18:22

 • disko dejotājs
  +1

  disko dejotājs

  Viedi un V. Bargā, cik nu toleranti ir tā izteikties par sievieti? Nesmuki. Tas nu tā, starp citu.
  Ja godīgi, nejauksim te iekšā izskatu, vecumu, neveiksmīgo tērpu, Lolita nenodejoja tik slikti, lai viņu izbalsotu. Lieckalniņas priekšnesums bija daudz sliktāks un nebaudāmāks, kur uzsvars, protams, atkal tika likts uz viņas daili, ne dejot prasmi. Evija pārāk spēlē uz kameru. Tannis, Mārtiņš? Labi, Sokolovs jau bija kronis visam. Kā Buratīno. Un kurš vispār uzdrošināsies nosaukt Mārtiņu par dejotāju? Kurš? Es, visu cieņu, apbrīnoju puiša enerģiju, dzīvot prieku, centību un neatlaidību bet, piedodiet, ne šajā šovā. Kāds tad ir viņa sniegums un progress? Cik tas ir godīgi pret citiem dejotājiem? Tāpēc izbalsošanas principi ir diezgan dīvaini.

  17.03.2015 18:03

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas