Noskaidro savu favorītu balsošanas tālruņa numurus!

7 komentāri
Noskaidro savu favorītu balsošanas tālruņa numurus!
Foto: Publicitātes foto

Tas brīdis jau gandrīz ir klāt  – rīt plkst. 20.00 kanāla TV3 skatītāji varēs vērot ilgi gaidītā šova Dejo ar zvaigzni jaunāko sezonu. Noskaidro jau tagad savu favorītu pāru balsošanas tālruņa numurus, pa kuriem būs jāzvana tiešraidē, viņu dejas laikā!

Atgādinām, ka skatītājiem šovam būs jāseko līdzi īpaši uzmanīgi, jo balsot par saviem favorītiem varēs tikai viņu dejas laikā gan telefoniski, gan arī “online” režīmā tepat, portāla Skaties.lv īpaši izveidotajā Dejo ar zvaigzni sadaļā, kas atrodama augšpusē zem vārda “Balsojums”. Ja nu gadījumā dažādu iemeslu dēļ nepaspējāt nobalsot dejas laikā, to varēs izdarīt arī mirkli pēc visiem priekšnesumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau rītvakar balso par savu favorītu!

 • Liene Greifāne un Viktors Haritonovs – 90501301
 • Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja – 90501302
 • Ansis Pūpols un Lesia Bogačova – 90501303
 • Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks – 90501304
 • Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis – 90501305
 • Lolita Novikova un Andris Antuzevičs – 90501306
 • Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska – 90501307
 • Evija Skulte un Raimonds Andersons – 90501308
 • Elmārs Tannis un Elza Pole – 90501309
 • Gints Grāvelis un Jeļena Tarana – 90501310
 • Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers – 90501311

Dalībniekus vērtēs profesionāļi un Tu portālā Skaties.lv!

Dejo ar zvaigzni dalībnieku uzstāšanos ik svētdienas vakaru vērtēs stingra un profesionāla žūrija. Tās sastāvā būs baleta pedagogs Vladimirs Ponomarjovs, sporta deju sacensību tiesnese un trenere, deju studijas 7 vadītāja Agita Mironova un mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfs Alberts Kivlenieks.

Ziņu un izklaides portāla Skaties.lv apmeklētājiem šova laikā būs unikāla iespēja balsot par Dejo ar zvaigzni dalībniekiem – katra Skaties.lv apmeklētāja balss tiks ņemta vērā kopējā šova balsojumā. Turklāt balsojums Skaties.lv būs pieejams bez maksas.

Tāpat Skaties.lv saviem lasītājiem gan pirms, gan šova laikā piedāvās ekskluzīvus stāstus un intervijas ar Dejo ar zvaigzni dalībniekiem. Turklāt Skaties.lv lasītāji varēs apskatīt unikālus foto un video stāstus, no kuriem daļu būs uzņēmuši paši šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki.

Kas ir šova dalībnieki?

Šajā šovā būs vērojams pat pasaules kontekstā absolūti unikāls pāris. Proti, Latvijas Lepnums un biznesa analītiķis Mārtiņš Oliņš un Latvijas Latīņamerikas deju čempione pieaugušo grupā Ilze Jankovska. Mārtiņš, neraugoties uz faktu, ka pārvietojas ratiņkrēslā, ir gatavs izaicinājumam.

Deju laukumā arī varēsi redzēt aktieri Gintu Grāveli un divkārtējo Latvijas čempioni 10 deju programmā pieaugušo vecumu grupā Lieni Tarani. Tāpat dejām šovā Dejo ar zvaigzni ļausies Viņas melo labāk aktrise Evija Skulte un starptautiskais klases dejotājs, Latvijas vicečempions 10 deju programmā Raimonds Andersons.

Šovā piedalīsies dziedātāja Liene Greifāne un profesionālais dejotājs, treneris, sporta deju tiesnesis Viktors Haritonovs. Savukārt dziedātāja un dziesmu autore Lolita Novikova dejos pārī ar Latvijas Latīņamerikas deju čempionu pieaugušo grupā Andri Antuzeviču.

Šefpavārs un latviešu dendijs Elmārs Tannis uz laiku ir nolēmis pamest plīti, lai vienotos dejā ar prestižās United Kingdom Open Rising Star Championships balvas uzvarētāju, pasaulslaveno sporta deju un savulaik Brodvejas šova Burn The Floor dalībnieci Elzu Poli.

Savukārt personības izaugsmes trenere Anna Lieckalniņa sevi apliecinās pārī ar Latvijas Showdance čempionāta 2. vietas ieguvēju Jāni Strēlnieku.

Arī Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols dejas valdzinājumu atklās pārī ar Latvijas vicečempioni Latīņamerikas dejās, daudzkārtēju starptautisko sacensību laureāti Lesiu Bogačovu. Modele un skaistumkonkursu laureāte Diāna Kubasova būs pārī ar Latvijas sporta deju čempionātu finālistu gan Latīņamerikas, gan 10 deju programmā – Kārli Kemleru.

Savukārt šova Sokolovs par seksu vadītājs, fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs kopā ar divkārtējo Latvijas čempioni, starptautisko sporta deju sacensību finālisti Martu Kalēju atklās visus dejas smalkumus, bet biznesa lēdija Svetlana Leva kopā ar Latvijas Kausa izcīņas posmu sporta dejās finālistu un laureātu jauniešu vecuma grupā, Salsa Baltic Show Cup 2011 uzvarētāju Mārtiņu Kagaini centīsies iekarot publikas un žūrijas simpātijas. Visi šie pāri tiksies deju laukumā, lai turpmākās 10 nedēļas cīnītos par uzvaru un Čempiona titulu!

M. Silova piebilst: ”Mēs un skatītāji varēsim būt liecinieki emociju lidojumam, neviltotām kaislībām un mirkļa burvībai, ko dāvā deju kustību valdzinājums un tas, kā deju pāri baudīs šo neaizmirstamo piedzīvojumu, ļaujot skatītājam ielūkoties viņu iekšējā pasaulē. Jo deja, tas ir intīms, bet arī taktisks aicinājums savā teritorijā!”

Maija Silova un Jānis Āmanis – šova vadītāji

Par Dejo ar zvaigzni atklāšanas pasākuma viesu labsajūtu rūpējas Dejo ar zvaigzni vadītāji – modes eksperte Maija Silova un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Āmanis.

J. Āmanis atklāj, ka piedāvājumu vadīt šovu sākotnēji uztvēris mazliet vieglprātīgi, taču ātri vien sapratis, ka tas ir jauns izaicinājums un iespēja iejusties vēl nebijušā lomā. ”Līdz šim pat nebiju iedomājies, cik liels darbs tiek ieguldīts šova tapšanā! Spēju novērtēt arī dalībnieku uzdrīkstēšanos piedalīties deju šovā, un varu vilkt paralēles ar sevi – šāda veida pieredze tā ir pirmā gan man, gan tiem, kas dejo zvaigžņu statusā.” Par J. Āmaņa dejotprasmi pasmaida gan viņš pats, gan viens no šova žūrijas pārstāvjiem – mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfs Alberts Kivlenieks: ”Viņa individualitāte izpaužas arī attiecībās ar deju. Neslēpšu, ka viņš nav viens no izcilākajiem dejojošajiem aktieriem, taču viņa pozitīvisms spēj to kompensēt, un rezultāts vienmēr ir labs.”

Savukārt M. Silova, daloties pārdomās par gaidāmo, sola visplašāko emociju gammu: ,,Deja – tas ir stāsts, un man būs interesanti, kādus stāstus mums pavēstīs dalībnieki. Katra svētdiena būs gluži vai pavadīta Šeherezādes kompānijā, un mums būs mūsdienīga pasaka, ko redzēt, sajust un piedalīties tajā, kur neiztrūks kuriozu un neparedzamu situāciju pavērsienu, jo nebūs tikai bizē, marmelāde un zefīrs, arī sava vērmeļu saujiņa mūs gaida.”

7 komentāri

TOP komentāri

 • Nesakarīgi
  +1

  Nesakarīgi

  Ja pēc katras dejas pusstunda reklāmas , tad nekāda skatīšanās nesanāk ...

  22.02.2015 20:43

 • Balsot dejas laikā?
  +1

  Balsot dejas laikā?

  Balsot dejas laikā? Nopietni?

  22.02.2015 07:24

 • Ilze
  0

  Ilze

  Neceru, ka manu komentāru kāds ņems par pilnu un šovā kaut kas mainīsies, taču cerībā, ka TV3 komentārus kāds tomēr lasa, izteikšu savu viedokli. Vai tiešām neviens nav aizdomājies par to cik liels (patiesībā nožēlojami mazs) ir skatītāju atbalsts šim šovam? Mēs bieži mēdzam krievus par kaut ko kritizēt, bet paskatieties kādā līmenī ir viņu veidotais Dejo ar zvaigzni šovs. Lai arī nepazīstu nevienu no dejotājiem (RU), ir patīkami skatīties. Inteliģence, spozme un kvalitāte ir nesalīdzināma. Turpretī LV šovs, piedodiet, bet ir vienkārši nebaudāms. Vadītāji paši par sevi tīksminās, žūrijas locekļi (īpaši Ponomarjovs) ir iedomājies, ka ir atnācis uz profesionālu deju konkursu un grib izcelties ar savām zināšanām (nebūt ne varēšanu). Pareizi Tannis pateica – atnāc uz virtuvi un īsā laikā, 10 soļos, uztaisi garšīgu un baudāmu ēdienu, redzēs kā Tev sanāks. Paldies Dievam izvēlētie dalībnieki ir gana pacietīgi un pieklājīgi, lai nepateiktu kādu rupjību (es jau nu gan droši vien nebūtu tik iecietīga). Aicinu TV3 padomāt par formātu, kuru viņi piedāvā saviem skatītājiem. Ja tas ir domāts kā profesionālu deju konkurss, lieciet to citā laikā nevis svētdienas vakarā. Šajā laikā cilvēki grib saņemt pozitīvas emocijas, atpūsties un just līdzi saviem favorītiem, taču šis šovs nogalina jebkādu vēlmi pacelt telefonu un nobalsot. TV3 patiesi ir mans mīļākais kanāls, praktiski skatos tikai to, taču svētdienas vakaros jūtos patiesi vīlusies piedāvātā satura kvalitātē. Dalībnieki cenšas, var redzēt progresu katru nedēļu, bet Ponomarjova komentāri ir vienkārši nogalinoši. Uzaiciniet žūrijā kādu tautas pārstāvi, lai tas vismaz ienes kādu svaiguma dvesmu. Brīnos kā dalībniekiem pietiek tolerances un motivācijas to visu turpināt. Kamēr šovs būs tik demotivējošs un negatīvisma pilns, baidos, ka TV3 savus ieguldījumus neatpelnīs ar skatītāju balsojumiem un vadītāji drudžaini turpinās mudināt skatītājus balsot, balsot un balsot. Vēlot veiksmīgākus un pozitīvākus šovus nākotnē. Ilze

  08.03.2015 23:51

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas