Mārtiņš un Ilze uzstājas ar emocionālu tango

7 komentāri

Martiņš Oliņš un Ilze Jankovska uzstājās ar burvīgu, emocionālu tango.

Oriģinālā mūzikas izvēle, eleganti, saskaņoti tērpi. Mārtiņš ļoti punktuāli trāpa ritmā, tas atkal pierāda tikai to, ka Mārtiņam ir izcila ritma izjūta.  Mārtiņš ir iemācījies vadīt Ilzi, tas atvieglo partneres darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

Skaists roku rāmis un labs roku tonuss visas dejas laikā. Skaista, eleganta iestudēta horeogrāfija. Izteikti akcenti un emociju piesātinājums bija redzams šajā dejā. Skatāmies emocionālo tango Mārtiņa un Ilzes izpildījumā!

Video!

7 komentāri

TOP komentāri

 • Gaby
  +7

  Gaby

  tas ir tik ļoti apbrīnojami , ko Mārtiņš dara , neraugoties uz to , ka viņš ir ratiņkrēslā , viņš dara to ko patiesi vēlas , pat cilvēki , kuri var brīvi staigāt , ir slinki un neko nedara . sasniedziet tik daudz kā Mārtiņš un tikai tad kko variet gudri muldēt . Mārtiņš ir liels malacis , viņš ir piemērs citiem , ka vārds NEVARU nepastāv , ja grib var visu , uzsvēršu - JA GRIB . viņš un Ilzīte ir labākie . viņiem noteikti jāuzvar . MALAČI !

  23.03.2015 22:39

 • Kristiāna
  +6

  Kristiāna

  Braucot pa Rīgu vis vairāk centrā var redzēt vairākus cilvēkus ratiņkrēslā kuri vienkārši sēž un diedelē naudu , viņi ir nolaidušies , un nemaz necenšas savu dzīvi uzlabot , padarīt to pozitīvāku un krāsaināku .
  Mārtiņš pierāda to , ja tu esi nonācis ratiņkrēslā tava dzīve nav
  beigusies un ja tu gribi tu vari visu . Cepuri nost Mārtiņam , viņš ir Latvijas lepnums .

  24.03.2015 18:16

 • Dejotāja
  +3

  Dejotāja

  Cienījamie šova veidotāji! Paldies, ka iekļāvāt dalībnieku skaitā Mārtiņu Oliņu un parādījāt apbrīnas vērtus priekšnesumus. Bet nu jau pietiks. Visu cieņu Mārtiņam un, kā moderni saka, "nekā personīga", tomēr nevajadzētu turpināt šo nesamērīgo sacensību. Tiesneši pastāvīgi atgādina, ka tas nav tikai šovs, ka tā ir sacensība. Nu kā gan var objektīvi, pēc vienādiem kritērijiem vērtēt šāda sastāva dalībniekus. Tiesneši dalībniekiem samazina novērtējuma balles par nenostieptiem purngaliem, ļenganām kājām... Ne jau velti, piemēram sportā, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ir savas disciplīnas, savas olimpiskās spēles.... Dejo ar zvaigzni situācija ir aplama, to vajadzētu saprast un izlabot.

  24.03.2015 19:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas