Lienes un Viktora spilgto personību fokstrots

0 komentāri

Lienei un Viktoram fokstrots bija liktenīgā un diemžēl pēdējā deja šajā šovā. Šis bija viens no visvairāk progresējošiem pāriem. Šovu šis pāris pameta nepelnīti, jo deju tehnikas ziņā Liene dejoja daudz labāk par citiem dalībniekiem.

Fokstrots ir tehniski visgrūtākā deja standarta deju programmā. Liene un Viktors izvēlējās attēlot divas vēsturē spilgtas personības – Merilinu Monro un Džonu Kenediju. Šovs bija sadalīts divās daļās – pirmajā daļā Liene koķetēja ar Viktoru, aicinot viņu uz deju, otrajā daļā šis pāris nodejoja klasisku fokstrotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

Šajā dejā bija vērojams izcils roku rāmis, kā arī smaguma centru kontakts starp Lieni un Viktoru, kas nepazuda dejas laikā. Tik liela uzmanība netika pievērsta kāju tehnikai, jo Liene tēls bija tik spilgts, ka visa uzmanība tika veltīta Lienes un Viktora augšējai daļai. Viktors bija iemācījis Lienei daudz sarežģītu fokstrota figūru. Iespējams, ka iemesls, kāpēc šim talantīgajam pārim nācās pamest šovu bija neveiksmīgā tēlu izvēle. Skatāmies, kā tika nodejots šis elegantais Viktora un Lienes fokstrots!

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas