Kurš būs jaunās sezonas ātrākais pāris?

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Ir skaidrs, ka 22. februāra vakars devis zaļo gaismu 10 nedēļas ilgiem svētkiem – šovs Dejo ar zvaigzni ir sācies! Taču portāla Skaties.lv skatījumā deju laukums nav vienīgā vieta, kur tā dalībnieki savā starpā varētu sacensties.

Nekādu skatītāju vai žūrijas vērtējumu, viss tikai no pašu spēkiem atkarīgs. Loģiski, ka šī aktivitāte nekādā veidā netiks oficiāli vērtēta, toties paskatīties rezultātus pēc dažām nedēļām noteikti būs ļoti interesanti. Pirmās šova Dejo ar zvaigzni jaunās sezonas tiešraides laikā portāls Skaties.lv aizkulisēs ievēroja interesantu lietu – dalībniekiem uzreiz pēc savas dejas un žūrijas uzklausīšanas diezgan ātri jājož uz Zaļo istabu, kur viņus sagaida fani. Kurš ir tas pāris, kas līdz turienei var tikt visveiklāk?

Ir 10 uznācieni, kas nozīmē – 10 posmi, lai noskaidrotu, kuram pārim šova laikā izdosies visātrāk tikt līdz “grīnrumam” jeb Zaļajai istabai. Taimeris laiku sāk skaitīt mirklī, kad dejotāji pamet laukumu un dodas uz jau pieminēto telpu, bet laiku apstādina tad, kad mūsu varoņu fani sāk skaļas ovācijas.

Šoreiz atradīsim jums trīs veiklākos pārus – Ansim Pūpolam un Lesiai Bogačovai tas prasīja 20,164 sekundes, Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks līdz istabai tika 17,035 sekundēs, bet par pirmās nedēļas uzvarētāju pasludinām Eviju Skulti ar Raimondu Andersonu. Viņu rezultāts – 16,359 sekundes. Kā tas viss izskatījās?

Skaties video!

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas