Izteiktākie šova Dejo ar zvaigzni dekoltē

0 komentāri
Izteiktākie šova Dejo ar zvaigzni dekoltē
Elza Pole Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Šovā Dejo ar zvaigzni aizritējuši jau astoņi uznācieni, tāpēc piedāvājam nelielu bilžu ieskatu uz līdz šim spilgtākajiem dekoltē, kas parādījušies deju laukumā.

Līdz 26. aprīlim jeb nākamajai svētdienai atlicis vairs pavisam maz, kas nozīmē, ka aizvadīti jau vairāki deju uznācieni. Tajos izšķīries diezgan daudz – gan daudzu dalībnieku likteņi par palikšanu vai nepalikšanu, gan redzami vai neredzami progresi, gan arī tas, kurš pāris spēs iekarot bargās šova žūrijas sirdis. Ir, ko atcerēties, vai ne? Piedāvājam nelielu ieskatu mūsu šova dalībnieču redzamākajos dekoltē.

Izgriezumi šovā Dejo ar zvaigzni

Līdz šim uz šo “disciplīnu” vairāk tendēta bija Diāna Kubasova, kurai diezgan bieži varēja manīt izteiktus dekoltē, bet arī Lolita Novikova un Elza Pole, kamēr viņas vēl cīnījās šovā, neatpalika no modeles, savukārt izaugsmes trenerei Annai Lieckalniņai tikai vienā dejā bija redzami vairāk atkailinājumu.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas