Greifāne: Neesmu dejojusi 3 dienas, bet šķiet, ka 3 mēnešus

16 komentāri
Greifāne: Neesmu dejojusi 3 dienas, bet šķiet, ka 3 mēnešus
Foto: Toms Norde

Lai gan kopš pēdējā pāra iziešanas pagājušas vien četras dienas, dziedātāja Liene Greifāne atzīst, ka bija jau paguvusi atgūt ikdienas ritmu.

Šovs Dejo ar zvaigzni, palēnām tuvojoties lielajam finālam, uzņem apgriezienus: ir izsludināts balsojums, kas ļaus vienam no līdz šim izbalsotajiem dalībniekiem jau svētdien atgriezties šovā. Portāls Skaties.lv līdz pat nedēļas beigām piedāvās sarunas ar tiem, kuriem potenciāli tiks dota iespēja atgriezties deju laukumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sajūtas bija divējādas

Jautājām Greifānei, kā viņa jūtas, kad jau bija “apostīts ikdienas gaiss”. “Ir tādas interesantas sajūtas, jo ir pilns ar darbiem, kas netika darīti šova laikā. Cilvēki ir priecīgi, ka atgriežos apritē, bet tagad man viņi atkal mazliet jāapbēdina,” smej Liene. Viņa ar Viktoru jau atsākuši trenēties, bet dziedātāja atklāj, ka ķermenis jau pa šo īso laiku kļuvis nepaklausīgs. “Neesmu dejojusi 3 dienas, bet sajūta it kā 3 mēnešus.”

Lienei priekšā smags pārbaudījums, jo pa šo īso laiku no jauna jāiemācās pasodoble, kā arī jāatkārto Vīnes valša priekšnesums, ar kuru viņi no šova Dejo ar zvaigzni kompetentās žūrijas ļoti labus vērtējumus.

Liene Greifāne un Viktors Haritonovs šovā Dejo ar zvaigzni

Pēc izbalsošanas tika ierauta emociju virpulī

“Nākamajā dienā pēc izbalsošanas jau bija labāk. Spēle ir spēle, bet, protams, emocijas grūti saturēt, ja cilvēki apkārt raud un žēlo,” nopūšas Greifāne, kura nenoliedz, ka viņai kā sievietei tas bija emocionāls pārdzīvojums. “Tajā emociju virpulī biju vēl visu nakti. Nākamajā dienā pamodos un sapratu, ka viss ir kārtībā, jo ar mani taču ir bērni un vīrs, visa ģimene.”

Par atgriešanos šovā viņas komentārs skan mierīgs un optimistisks: “Sākumā gan apskatīšos, kā rit tālākais balsojums, bet pašlaik pārliecinoši ejam visiem pa priekšu, tāpēc sākam jau cītīgi gatavoties svētdienai.”

16 komentāri

TOP komentāri

 • Par jums
  +8

  Par jums

  Gaidu jūs svētdien :))

  02.04.2015 20:32

 • Līdzjutēja
  +6

  Līdzjutēja

  Maija, sēdi nu pati, kur patīk, Lienītei jādejo!!!

  02.04.2015 23:58

 • Kārlis
  +5

  Kārlis

  Gaidām lielisko deju pāri Lieni Greifāni un Viktoru Haritonovu atkal šovā "Dejo ar zvaigzni"! manas ģimenes dāmas pat apraudājās, uzzinot, ka Jūs it kā esat "izbalsoti", lai gan žūrijas+telefona balsojumā+ inerneta balsojumā nebijāt pēdējā vietā!

  03.04.2015 19:29

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas