Gints Grāvelis par treniņiem teātrī un labāko deju skolotāju!

0 komentāri
Gints Grāvelis par treniņiem teātrī un labāko deju skolotāju!
Foto: Skaties.lv

Nelielā intervija norisinājies īsu brīdi pirms sita pusnakts stunda, kas nozīmē – neviens šeit nav atnācis māžoties, viss ir nopietni! Uzreiz pēc treniņiem uz sarunu aicinājām Gintu Grāveli ar viņa šova Dejo ar zvaigzni partneri Lieni Taranu.

“Kad prasa, kā man iet, es stāstu, ka man ir labākā skolotāja!” lepni stāsta Grāvelis, uz ko uzreiz viņa deju partnere atbild ar tādiem pašiem slavinājumiem aktiera virzienā. “Un tas ir nevis tāpēc, ka man tā ir jāsaka, bet tāpēc, ka mums lustīgi iet visos “mēģos”, un mēs (tpfu, tpfu, tpfu) esam iztikuši bez kaut kādiem liekiem asumiem, jo to visu var izrunāt, un, ja nesanāk, nodejo desmitreiz. Man “baigi” patīk, viņa ir super!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar smaidu sejā Liene papildina, ka Gints esot centīgs skolēns, kurš regulāri pat tad, kad meitene aizgriezusies, pie spoguļa mēģina kustības. “Un tam nav nekāda sakara ar narcismu!” smej Grāvelis. Šis ir viens no retajiem pāriem, kuri regulāri treniņus aizvada atstatus no citiem, proti, teātrī, kur viņiem sanāk dejot “botās”. “Tādā veidā var iemācīties tikai pamatsoļus, ar augstpapēdenēm ir pavisam cita lieta.”

Plašāku jestro interviju skatāmies video!

Gints Grāvelis un Liene Tarana treniņu procesā

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas