Gints Grāvelis sagādā bērniem picas un spēlē ar viņiem futbolu

10 komentāri
Gints Grāvelis sagādā bērniem picas un spēlē ar viņiem futbolu
Foto: Skaties.lv

Vakar pavasarīgi saulainajā marta dienā Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis devās pie savas deju partneres audzēkņiem uz nometni, lai mazliet pamainītu ikdienas rutīnu, uzspēlējot ar viņiem futbolu un pabarojot ar gardām picām.

Aktieri sagaida ar skaļām ovācijām

Jau piebraucot, pie milzīgā loga varēja redzēt padsmitiem bērnu, kas ziņkārīgi lūkojās, vai tikai tas nav solītais zvaigžņotais viešņa. To, cik ļoti viņi gaidīja ierodamies Grāveli, varēja just pēc skaļajām ovācijām, kad viņš ar veselu kalnu picām parādījās gaitenī. “Izrādās, esmu populārs!” smej Gints. Alaudo deju kluba bērnu grupiņas vadītāja, aktiera deju partnere Jeļena Tarana atzīst, ka audzēkņi neesot bijuši mierā no brīža, kā uzzinājuši, ka pie viņiem ciemos brauks zvaigzne. “Gandrīz pēc katras dejas vai vingrinājuma kā bišu spiets ap logu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis ciemojas pie deju kluba Alaudo audzēkņiem

Futbola mačā uzvar Grāveļa padotās

Lai nedaudz izrautos no ikdienas rutīnas, bija taču jāuzspēlē arī kāda spēle, un tas bija futbols. Komandas tika sadalītas ļoti interesanti – Ginta komandā spēlēja visas daiļā dzimuma pārstāves, bet puikas tika Lienei. Spraigā mačā, saudzējot jauno dejotāju kājas, ar 2:1 tomēr pārākas izrādījās Dailes teātra aktiera padotās, pierādot, ka arī meitenes spēj konkurēt ar puišiem ne tikai deju, bet arī sporta laukumos.

Notiesātas pēdējās picas, un mazie jau devās pārģērbties uz aerobiku, kas, visticamāk, nesākās tā, kā plānots, jo bērni vēl ilgi gribēja runāties ar viņu skolotājas šova Dejo ar zvaigzni partneri un nelaida prom uz mēģinājumu. Draudzīgi vairākkārt pa visiem reizē apskaujot, ciemošanās ar skaļu “čaaaauuu!” un laba vēlējumiem noslēdzās.

Tarana ikdienā darbojas ar jaunajiem dejotājiem

Aktieris pēc viesošanās izskatījās ļoti priecīgs un apmierināts. “Ceru, ka vismaz nedaudz nojaucām viņiem to ikdienas ritmu. Kā mēs sapratām, bija notikusi informācijas noplūde, un viņi mani ļoti gaidīja,” smejas Gints. Viņa deju partnere arī ikdienā darbojas ar bērniem, bet pašlaik, kamēr skolēniem ir brīvlaiks, audzēkņiem notiek trīs dienu deju nometne, kur treniņi norisinās no 10.00 rītā līdz 18.00 vakarā. Treniņos iekļautas deju nodarbības un aerobika.

Arī ikdiena Liene darbojas ar bērniem, mācot jaunos dejotājus. Arī pati savulaik ir dejojusi augstā līmenī, 2009. un 2010. gadā kļūstot par divkārtējo Latvijas čempioni 10 deju programmā.

Atbildības slogs – milzīgs

“Paldies liels skatītājiem un atbalstītājiem, bet iepriekšējo divu nedēļu rezultāti uzliek papildu atbildības sajūtu,” saka Gints, kurš nevēlas pievilt savus fanus. “Tā tiešām ir “baigi” labā sajūta!” Par nākamo deju abi divi pagaidām atbild ar ironiskiem smaidiņiem sejā: “Nu, mums… iet! Bet viss būs kārtībā!”

10 komentāri

TOP komentāri

 • manuprāt
  +7

  manuprāt

  Manuprāt šis ir visforšākais un vispozitīvākais šova pāris! Un vēl tik kolosāli kopā dejo! Turaties!!

  18.03.2015 10:47

 • es
  +3

  es

  Un uzlikt romatisku mūziku fonā, pilnīgs romantiskais kino

  19.03.2015 03:47

 • re
  +3

  re

  Iesaku šim video noņemt skaņu un paskatīties kā šis pāris komunicē (ar kustībām, smaidiem, acīm) !!! :)

  19.03.2015 03:45

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas