Gints Grāvelis ar Lieni Taranu izaicina dejot Intaru Rešetinu, Māri Grigali un Valēriju Mironovu

0 komentāri

Pazīstamais aktieris Gints Grāvelis un viņa deju partnere šovā Dejo ar zvaigzni Jeļena Tarana ar portāla Skaties.lv starpniecību uzsāk jaunu izaicinājumu sēriju, kurā kā pirmie tika “izsaukti” cits aktieris Intars Rešetins, TV un radio ētera personība Māris Grigalis, kā arī gaidāmā šova pedagogs Valērijs Mironovs.

Citējot Grāveli, – ledus aukstu ūdeni uz galvas mēs visi mākam uzliet, bet pamēģiniet uzdejot! Tieši tā! Šovs Dejo ar zvaigzni jau klauvē pie TV3 skatītāju televīzijas ekrāniem, tāpēc aktieris Gints Grāvelis un divkārtējā Latvijas čempione 10 deju programmā pieaugušo vecumu grupā Jeļena Tarana aizsāk jaunu vislatvijas akciju – Dejo kā zvaigzne!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fonā skanot Bruno Marsa superhitam Locked Out of Heaven, ugunīgā čačača dejā tika izaicināts aktieris Intars Rešetins, TV un radio ētera personība Māris Grigalis, kā arī gaidāmā šova pedagogs Valērijs Mironovs. Ideja līdzīga kā jau esam redzējuši citos izaicinājumos – nosauktajiem cilvēkiem ir jāuzfilmē sava deja, jāievieto sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirku jeb “haštagu” #dejasizaicinajums un jānosauc nākamie dejotāji.

Esi drosmīgs, piedalies šajā jautrajā akcijā arī Tu un izaicini draugus! Šoziem Latvijā dejosim kā zvaigznes! :)

Gints Grāvelis un Jeļena Tarana gatavojas šova Dejo ar zvaigzni pirmajam uznācienam!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas