Fani ir citās domās – šovakar uzvaru prognozē Gintam Grāvelim

22 komentāri
Fani ir citās domās – šovakar uzvaru prognozē Gintam Grāvelim
Gints Grāvelis Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

Neskatoties uz bukmeikeru paziņojumu, ka viņi kā galveno favorīti šā vakara šova Dejo ar zvaigzni finālam izvirza dziedātāju Lieni Greifāni, pēc portāla Skaties.lv aptaujas var secināt, ka skatītāji nebūt tā nedomā.

Jau ceturtdien ziņojām, ka sporta totalizators viensviens.lv prognozē uzvaru iepriekšējo trīs raidījumu kopvērtējumu uzvarētājai Lienei Greifānei un viņas deju partnerim Viktoram Haritonovam, dodot 33%, ka viņa arī izšķirošajā uznācienā paliks nepārspēta, bet vismazāko iespēju uzvarēt piešķirot Gintam Grāvelim, kura koeficients 6.00 jeb 14%, ka viņš šovakar kļūs par ceturtās sezonas labāko.

Skatītāji ir pretējās domās – lai viss būtu godīgi, portāls Skaties.lv veica aptauju arī šova Dejo ar zvaigzni sadaļā, lai noskaidrotu, ko domā cilvēki, un tieši Dailes teātra aktieris ir tas, kuru viņi novērtējuši visaugstāk, otrajā vietā atstājot bukmeikeru favorīti, bet vismazākās izredzes dodot Latvijas Nacionālā teātra aktrisei Evijai Skultei. Tas tikai parāda to, ka prognozēt kaut ko šajā izšķirošajā dienā ir ļoti, ļoti grūti. Tieši tāpēc plkst. 20.00 ieslēdz kanālu TV3, lai noskaidrotu, kurš tad būs šova ceturtās sezonas uzvarētājs!

22 komentāri

TOP komentāri

 • krista
  +9

  krista

  Ne,jauzvar tikai un vieniigi Gintam ar LIeniiti Taranu.es par viniem!!!❤

  26.04.2015 18:53

 • Dīva
  +5

  Dīva

  Man ļoti patīk Gints Grāvelis un Liene Tarana!

  26.04.2015 21:23

 • Laima
  +3

  Laima

  Lai veicas tev Gint! Mūsu radiņi par Tevi!

  26.04.2015 22:28

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas