Evija Skulte: No mana ķermeņa var dabūt laukā visu, tas tikai “jāiekurbulē”!

3 komentāri
Evija Skulte: No mana ķermeņa var dabūt laukā visu, tas tikai “jāiekurbulē”!
Evija Skulte un Raimonds Andersons Foto: Skaties.lv

Tev noteikti jāizlasa

Lai gan dalībnieki to cenšas neizrādīt, ir jūtama svētdienas tuvošanās, kad skatītājiem būs iespēja vērot pirmo Dejo ar zvaigzni iznācienu. Evijas Skultes pārinieks – Latvijas vicečempions 10 deju programmā Raimonds Andersons – uzskata, ka galvenais ir atbrīvot galvu.

Šis pāris savā ikdienas skrējienā treniņiem laiku atvēlējis ap pusdienlaiku, kas vēl pa dienas gaismu tiek iemēģināti pirmā iznāciena deju soļi. “Grūti pateikt, kā mums klājas! Katra diena citādāka, bet, kā nāk tuvāk svētdiena, ir tomēr jūtams iekšējais stresiņš. Būs labi!” stāsta Raimonds, kurš akcentē, ka galvenais atbrīvot galvu, jo cilvēks bieži vien pārāk uztraucoties par to, kā viņš izskatās no malas. “Jāatrod zelta vidusceļš starp ētiku un estētiku, piemēram, citam šķiet, ja meitene sēž ar platām kājām, tas ir ok, citam tas varbūt nešķiet pieklājīgi.”

Dejotājs ir pozitīvi noskaņots, tāpat kā viņa deju partnere aktrise Evija Skulte. “Kā mans spīdzinātājs teica, no mana ķermeņa var dabūt ārā visu, tikai tas ir “jāiekurbulē,” smej Evija. Viņa atzīst, ka ir diezgan lokana, jo var veikt špagatu un visādus citādus locījumus ar savu ķermeni, bet izdarīt tā, lai ķermenis “neļurkātos” uz visām pusēm, esot ļoti grūti. “Stresiņa vēl nav, naktīs guļu mierīgi, tāpēc, lūdzu, nepiesauc un neuztrauc mani!” smejoties aizrāda seriāla Viņas melo labāk zvaigzne.

Evija Skulte un Raimonds Andersons deju nodarbībās

3 komentāri

TOP komentāri

 • Baiba
  +2

  Baiba

  Nebriinos, ka nekaa skaista neredzi. Ir taada cilveeku grupa, kuriem tik visu nolikt vai latviski sakot apd.... Pie taas arii tu piederi.

  21.02.2015 16:22

 • Skeptiskais
  +1

  Skeptiskais

  Kā allaž skaista Evija ;)

  19.02.2015 08:52

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas