Evija Skulte: Es domāju, ka žūrija visiem ļaus būt uzvarētājiem!

6 komentāri
Evija Skulte: Es domāju, ka žūrija visiem ļaus būt uzvarētājiem!
Foto: Toms Norde

Šova Dejo ar zvaigzni fināla nedēļā portāls Skaties.lv piedāvās sarunas ar visiem četriem pāriem, kas jau svētdien cīnīsies par galveno balvu! Šoreiz Evija Skulte un Raimonds Andersons par saviem raudošajiem spilveniem, treniņu procesu un prognozēm par fināla uzvarētāju.

“Es domāju, ka mēs visi ar ļoti grūtu darbu esam pelnījuši tur būt, un tā jau ir kā balva. Papildu gandarījums – protams! Mēs jau smejamies, ka spilventiņi mums neļauj izkrist,” smej Evija. Šie talismani viņiem līdzi ir jau no otrā raidījuma, kas nozīmē, – tie perfekti pilda savu funkciju. Uz jautājumu, kā viņiem abiem izdodas tik labi satikt, Raimonds atbild pavisam vienkārši: “Tāpēc, ka visas emocijas, kas mums ir, liekam iekša dejā un netērējam!” Ne bez grūtībām abiem nāk šie treniņi un deju soļu mācīšana, apgūšana, turklāt aktrisei vienreiz pat nedaudz asaras saskrējušas acīs. “Gribas katru kustību izdarīt maksimāli, un tā ir tikai puse no tā, ko Raimonds gribētu no manis dabūt ārā.” Nedēļās vidū, ap trešdienu parasti norit dresēšana, kā to nosauc Skulte, kad līdz šim parasti arī bijuši lielākie psiholoģiskie lūzumi. “Kad palikusi tikai dejošana, tad ir vieglāk!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO no gatavošanās procesa

Kopš brīža, kad viņi tikās pirmo reizi, kas, kā atceras E. Skulte, pirmo reizi notika 7. janvārī, šova deju partneri nav izlaiduši gandrīz nevienu dienu. “Bail skaitīt, cik tās ir dienas!” smejas aktrise. Raimonds atzīst, ka laiks paskrējis nemanot: “Tad bija janvāris un pēkšņi ir maijs!”

Intervija ar Eviju Skulti un Raimondu Andersonu

Abu talismani – raudošie spilveni – tiks atstāti Valērijam Mironovam Deju studijas 7 telpās, kur glabājas daudz un dažādu atmiņu. Arī svētdien tie būs abiem blakus, kur ļoti liela uzmanība tiks vērsta uz deju. “Protams, gan skatītāju atbalsts, gan sagatavotais priekšnesums ir neatņemami faktori, bet mēs spiedīsim uz deju!” pārliecināts ir Raimonds. Lai arī kāds būtu iznākums, ja viņiem izdosies sagatavot šedevru, tad vismaz būs gandarījums par labi paveiktu darbu. “Grūti vispār pateikt, kā zvaigznes var sastāties. Cik labi izpildīsim soļus, kā mēs sadejosimies, kāda enerģija starp mums radīsies – no tā arī būs atkarīgs, vai deja izdosies, vai nē!” Skulte ir pārliecināta, ka žūrija svētdien ļaus visiem būt uzvarētājiem.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Aija
  +9

  Aija

  Tā būtu tikai godīgi!

  21.04.2015 20:19

 • Laura
  +8

  Laura

  Evijai un Raimondam ir jāuzvar! :)

  22.04.2015 09:08

 • ...
  +8

  ...

  Turaties! Mēs par Jums!:)

  21.04.2015 19:21

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas