Elza Pole: Mūsu iepriekšējais uznāciens arī bija uz jautājuma zīmes

1 komentārs

“Svētdien uz to mirkli mums nebija daudz variantu: ejam, darām, un tad skatīsimies!” pēc vakardienas oficiālā paziņojuma par Elmāra Taņņa priekšlaicīgo izstāšanos no šova stāsta viņa deju partnere Elza Pole.

Svētdien dejoja, neskatoties ne uz ko!

Neņemot vērā to, ka reāla mīlas intriga šovā Dejo ar zvaigzni bijusi tikai viena, turklāt vienpusēja, dažādu notikumu tāpat netrūkst. Šonedēļ lielākais un diemžēl nepatīkamākais jaunums bija tas, ka Elmārs Tannis traumas dēļ pārtrauc dalību sacensībās. Pavāram problēmas ar to jau bija pēc trešā un arī pirms ceturtā uznāciena. “Svētdien uz to mirkli mums nebija daudz variantu: ejam, darām, un tad skatīsimies!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Intervija

Viņa deju partnerei, deju šova Burn the Floor dalībniecei Elzai Polei satraukums audzis jo lielāks, jo bija skaidrs, ka ar traumu treniņi nenotiktu tik intensīvi, kā tiem vajadzētu notikt. Nelāgos jaunumus viņa uzzinājusi pirmdien. “Viss notika cilvēcīgi – izstāsta situāciju un visu izrunā, bet mani ir žēl, ļoti žēl!” Kad viņi tikās, dejotājai nebija ne jausmas, par ko būs runa. Viņai šķita, ka tiks aprunātās citas turpmākās lietas. “Bet es, protams, negaidīju tādu iznākumu! Loģiski, ka emocionālais darīja savu, un asaras es nevarēju novaldīt.”

Dejas vienmēr būs prioritāte

Elza atzīst, ka pat tad, kad dejas noliktas maliņā, tā tik un tā kaut kādā ziņā paliek kā prioritāte. “Ikreiz, kad ir kāda iespēja, līdzīgi kā šis šovs, tur veselais saprāts neņem virsroku. Tad saproti, ka tā ir iespēja darīt to, ko mīli, ko māki un ko esi darījis ilgu laiku. Tā ir lieliska iespēja, un, ja tādas nākotnē būs vēl, neatkarīgi no situācijas, ko darīšu, kas var vispār nebūt saistībā ar dejošanu, es tik un tā izmantošu to iespēju. Dejas paliek prioritāte jebkurā gadījumā!”

Elmārs Tannis un Elza Pole treniņu procesā

Kāpēc tas notika tieši ar mani?

Piesakoties projektam, šķiet, ka visi spēlē ar vienādiem noteikumiem, tāpat kā visi pārējie, stāsta Elza. “Bet šāda situācija var piemeklēt jebkuru. Vienkārši šobrīd ir tā sajūta: kāpēc tieši ar mani? Kāpēc? Tas mērķis sākumā ir cīnīties līdz galam.” Dejotāja turpinās piedalīties kopdejās un neliegs padomu arī turpmāk, ja kāds to lūgs, bet sacensību garā un vērtēšanas tabulās viņas un Elmāra vārds diemžēl vairs neparādīsies.

1 komentārs

TOP komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas