Elmārs Tannis un Elza Pole uzstāda rekordu skrējienā uz Zaļo istabu

0 komentāri

Kā jau katru reizi, portāls Skaties.lv vēro ne tikai dalībnieku priekšnesumus, bet arī mēra, cik ātrā laikā tie tiek no deju laukuma līdz Zaļajai istabai pie saviem faniem. Šoreiz pavārs Elmārs Tannis ar savu deju partneri Elzu Poli apsteidzis visus.

Nekādu skatītāju vai žūrijas vērtējumu, viss tikai no pašu spēkiem atkarīgs. Loģiski, ka šī aktivitāte nekādā veidā netiks oficiāli vērtēta, toties paskatīties rezultātus pēc dažām nedēļām noteikti būs ļoti interesanti. Portāls Skaties.lv aizkulisēs ievēroja interesantu lietu – dalībniekiem uzreiz pēc dejas un žūrijas uzklausīšanas diezgan ātri jājož uz Zaļo istabu, kur viņus sagaida fani. Kurš ir tas pāris, kas līdz turienei var nokļūt visātrāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katru nedēļu rezultāti krasi atšķiras no iepriekšējās. Neskatoties uz to, ka izgājušie Lolita Novikova un Andris Antuzevičs tāpat kā trešajā uznācienā gozējās uz pjedestāla trešā pakāpiena, pirmās divas vietas ir pilnīgi citādākas – Elmārs Tannis un Elza Pole ar līdz šim labāko rezultātu (7,807 sekundes) ir labākie, bet viņiem uz papēžiem cieši min Evija Skulte un Raimonds Andersons ar 7,935 sekundēm.

Pēc nākamās šova Dejo ar zvaigzni sērijas apkoposim kopvērtējumu līdz šim, ar kādiem rezultātiem tad mūsu varoņi startējuši šajā disciplīnā.

Rezultāti

  • Elmārs Tannis un Elza Pole – 7,807 sekundes
  • Evija Skulte un Raimonds Andersons – 7,935 sekundes
  • Lolita Novikova un Andris Antuzevičs – 8,574 sekundes
  • Gints Grāvelis un Jeļena Tarana – 8,767 sekundes
  • Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers – 11,263 sekundes
  • Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks – 11,327 sekundes
  • Mārtiņš Kagainis un Svetlana Leva – 11,839 sekundes
  • Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska – 13,564 sekundes

Skrējienu video

Ir 10 uznācieni, kas nozīmē – 10 posmi, lai noskaidrotu, kuram pārim šova laikā izdosies visātrāk tikt līdz ”grīnrumam” jeb Zaļajai istabai. Taimers laiku sāk skaitīt mirklī, kad dejotāji pamet laukumu un dodas uz jau pieminēto telpu, bet laiks tiek apstādināts tad, kad mūsu varoņu fani sāk skaļas ovācijas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas