Elmārs Tannis traumas dēļ priekšlaikus pamet šovu Dejo ar zvaigzni

14 komentāri
Elmārs Tannis traumas dēļ priekšlaikus pamet šovu Dejo ar zvaigzni
Foto: Toms Norde

Sliktas ziņas no šova veidotājiem saņēmis portāls Skaties.lv – Elmārs Tannis traumētās kājas dēļ priekšlaikus atstāj Dejo ar zvaigzni, un ne viņš, ne Elza Pole vairs neizies uz deju laukuma.

Trešā uznāciena trauma izrādījās nopietna

Jau pirms tam baumoja, ka Tannim pēc trešā uznāciena ļoti sāpējusi kāja, taču tas tika ignorēts un šovs turpināts. Šodien Elmārs devās uz veselības aprūpes klīniku Medical premium, kā arī magnētiskās rezonanses klīniku DiaMed, kur veica procedūru, lai vēlreiz pārliecinātos par traumas nopietnību. Taču tā ir tikai formalitāte, jo lēmums jau ir pieņemts – Tannis vairs šovu Dejo ar zvaigzni neturpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šova dalībnieki atvadās no Elmāra un Elzas

Par to, kas tieši kājai noticis, pagaidām informācijas nav, bet viens ir skaidrs – tas nebija parasts sasitums vai sastiepums. “Ārsts teica, ka labāk būtu peldēt vai spēlēt šahu,” smej Elmārs. “Man būs jāturpina vingrot kaut kādā citādā veidā, un jāatsakās no šova. Ir ļoti žēl, jo mēs sasniedzām diezgan daudz. Pats biju domājis, ka piedalīšos tikai pirmajā un varbūt otrajā raidījumā.” Latvijā pazīstamais šefpavārs pateicas visiem skatītājiem, kuri balsoja. “Jūs esat fantastiski, ļoti novērtēju to! Lielākā daļa gan jau balsoja par Elza, jo viņa vienkārši fantastiski dejo. Es tur tikai
piekliboju blakus.”

Tannis atgriezīsies ikdienā un ārstēs kāju

Pēc šova Tannis nenokar galvu, jo dzīve turpinās. “Darbošos savā picu restorānu biznesā, jāārstē kāja, gribētos jau vēl padejot,” smaida Elmārs. Viņš atzīst, ka tagad jāmācās dejot kā parastiem cilvēkiem pienākas, lai var uzlaist danci arī kādā ballītē. “Viens ir iemācīties tango vai valsi šovam, pavisam kaut kas cits ir atkārtot to dzīvē.” Ārsts esot noteicis atslodzes brīdi un rehabilitāciju, kas nozīmē, – dejas treniņus viņš varēs turpināt tikai pēc tam.

Video intervija

Magnētiskajā rezonansē juties kā moku kambarī

Elmārs atzina, ka nebija gaidījis magnētiskās rezonanses procedūru tik ilgu. “Šķita, ka tas būs piecas minūtes un viss, bet nogulēju tur pusstundu. Un tas nenormālais troksnis.” Cilvēcīgu iemeslu dēļ nevaram jums parādīt pašu procedūru, bet pavārs atzina, ka šo varētu izmantot kā kambari mocekļiem. “Katru dienu pa pusotrai stundai un jebkurš cietumnieks būs mierīgs kā jēriņš,” kā vienmēr pozitīvs ir Tannis. Mums Tevis pietrūks, Elmār! Veiksmi Tev turpmāk!

14 komentāri

TOP komentāri

 • Daiga
  +6

  Daiga

  Žēl,ka tā viņi bija mans pāris.

  18.03.2015 21:29

 • xoxo
  +5

  xoxo

  Visi par vinu bet par meiteni neviens nesatraucas?!

  18.03.2015 22:29

 • zajkazajka
  +4

  zajkazajka

  zheel, ka pati profesionaalaakaaa dejotaaja nevarees muus vairs prieceet!!!... :(((

  18.03.2015 22:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas