Diāna un Kārlis nodejo elegantu lēno fokstrotu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Diānai ar Kārli bija skaisti saskaņoti tērpi. Deja sākās ar Kārļa solouznācienu, pēc kura pievienojās Diāna, lai dejotu skaistu, plūstošu fokstrotu.

Deja neizdevās tik plūstoša, bet ar kustību zāle tika aizpildīta. Diānas stājas rāmis nav vienā līnijā, jo kreisā roka tika balstīta uz Kārļa pleca. Diānai jāstrādā pie stājas un roku rāmja. Kompozīcijas dažādība, labi noturējās kontaktā ar Kārli. Partneris bija mācījis fokstrota pēdu tehniku, ko Diāna izpildīja korekti.

Foto

Video

Diānas un Kārļa džaivs

Šo deju viņi dejo otro reizi, bija redzama lielāka pārliecība kustībās. Džaivs sastāv no daudz “kikiem”, Diāna tos neizdejoja ar simtprocentīgu atdevi.

Rotaļīgs priekšnesums, šī kleita, kas Diānai bija mugurā, veidoja skolniecisku tēlu. Iepriekšējā kleita izcēla Diānas sievišķīgumu. Progress bija manāms vietās, kur Diāna dejoja viena.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas