Dejo ar zvaigzni trešais uznāciens pēdējais izrādījās skandalozajam Sokolovam

12 komentāri
Dejo ar zvaigzni trešais uznāciens pēdējais izrādījās skandalozajam Sokolovam
Foto: Toms Norde

Tik skaistā datumā, 8. martā, Sieviešu dienā, kanāls TV3 saviem skatītājiem piedāvāja jau trešo šova Dejo ar zvaigzni raidījumu, kurā līdz pat pēdējai dejai nebija skaidrs, vai viens pāris vispār izies uz deju laukuma. Tas gan skandalozajam fotogrāfam Aleksandram Sokolovam neko nedeva, jo tieši viņš kopā ar Martu Kalēju šajā šovā dejoja pēdējo reizi.

Trešais šova Dejo ar zvaigzni uznāciens parādīja, ka mūsu varoņi mācās, un viņiem sanāk ar katru soli arvien labāk. To pierāda arī žūrijas attieksme – aktieris Gints Grāvelis ar Jeļenu Taranu bija pirmais pāris, kurš no vērtētājiem saņēmis 8 balles. Turklāt šo vērtējumu deva divi žūrijas locekļi! Savukārt Lolita Novikova ar savu partneri Andri Antuzeviču uzstādījuši līdz šim augstāko žūrijas kopējo vērtējumu, kā arī vienīgais, kuru priekšnesums tika novērtēts ar deviņām ballēm, kopā saņemot – 24 no 30 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skatītāju balsojums, kā jau ierasts, dalās divās daļās – interneta un telefona balsojums. Visvairāk klikšķu šonedēļ saņēma jau pieminētais Gints Grāvelis ar Jeļenu Taranu, kas uzvarēja arī kopvērtējumā. Karstākais telefona numurs šoreiz izrādījās Diānai Kubasovai ar Kārli Kemleru.

Visu nosaka kopvērtējums, kur, sasummējot gan žūrijas vērtējumu, gan skatītāju balsis, diemžēl visvājākais šonedēļ izrādījās šova līdz šim skandalozākais pāris – Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja!

12 komentāri

TOP komentāri

 • dace
  +6

  dace

  Mana skatijuma,ja Aleksandrs rikojas nepareizi,bet tas ko vins izdarija pedeja sova diena ir apsveicami un ceeli! Tadai ricibai ir jabut viriskigumam,jo pateikt LUDZU PIEDOD no viriesa prasa pazemibu. Malacis!

  09.03.2015 00:30

 • ess
  +6

  ess

  Ir jau ir cūka tas Sokolovs, bet žēl tomēr palika-visi tik ap Martu un viņš viens pats. Tā tomēr ir liela drosme iznākt uz skatuves pēc visa iepriekš paziņotā, publiski atvainoties un saņemt sevi rokās,lai pārciestu pazemojošo atmosfēru.

  08.03.2015 23:44

 • fox
  +3

  fox

  es skatījos un sapratu, ka viņa acis dejas laikā bija tādas ka tiko spēj noturēt asaras:( man ir viņu žēl un vēl izkrita no šova un kad viņus apsveica radi visi sveica martu bet viņu neviens...:(:(:( es gandrīz sāku raudāt:(:(:(:(

  09.03.2015 09:38

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas