Dejo ar zvaigzni dalībnieks Mārtiņš Oliņš neslēpj, ka ir brīvs vīrietis

4 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks Mārtiņš Oliņš atklāj, ka pirms kāda laika bijis septiņus gadus attiecībās ar meiteni, taču tagad viņš ir brīvs vīrietis.

Kā saka Oliņš: ”Šobrīd esmu brīvs čalis, nav draudzenes! Bet pēc avārijas [Mārtiņš Oliņš savulaik cieta smagā negadījumā, kad nokrita no motocikla. Gūtās traumu dēļ viņš pārvietojas ratiņkrēslā – red.], bet pēc avārijas man bija draudzene. Mēs nodzīvojām vairāk nekā setiņus gadus kopā. Iepazināmies jau tad, kad biju ratiņkrēslā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto no Dejo ar zvaigzni!

Viņš atklāja, – kā jau dzīvē gadās, šīs attiecības esot beigušās, bet tagad viņš kādu laiciņu esot brīvs. ”Vairāk pat varbūt esmu pārņemts ar kaut kādām darba lietām, izklaidēm, ikdienu…, kaut kā tā laikam,” stāsta vienmēr optimistiskais Mārtiņš Oliņš.

Vaicāts, vai Mārtiņš dejo arī ikdienā, tad var redzēt, ka viņa seja atplaukst smaidā. Viņš stāsta, ka labprāt dejo arī ikdienā, aiziet uz kādu deju pasākumu. Mārtiņš stāsta, ka cilvēki ir atsaucīgi un uz dejām aicina gan viņš, gan arī pats tiek aicināts.” Ir tā – ja es aicinu dejot, neatsaka, un ir arī tā, ka nāk pie manis. Ja redz, ka es sēžu maliņā, nāk pie manis un grib ar mani dejot. Patīk cilvēkiem!” atklāts ir Mārtiņš, ”nav tāda atgrūšanās – kas tu tāds esi, liec mani mierā!”

Skaties video!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Ilze
  +2

  Ilze

  Lai veicas!

  09.03.2015 09:26

 • loreta
  +1

  loreta

  nu ko var teikt tu esi slevens dejotajs.

  08.03.2015 21:16

 • Gaida
  +1

  Gaida

  Tev jāuzvar!!!

  08.03.2015 20:33

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas