Dejo ar zvaigzni dalībnieki atkalapvienojas un pošas unikālam “flešmobam”

0 komentāri

Populārais TV šovs Dejo ar zvaigzni jau aiz kalniem, tomēr, pirms atsākt savas ikdienas gaitas ar pilnu sparu, tā dalībnieki vēlreiz apvienojušies, lai realizētu līdz šim Latvijā nebijušu “flešmobu”.

Šajā nedēļas nogalē – sestdienā – viesnīcas Hotel Jūrmala Spa terasē un tai piegulošajā teritorijā notiks veselības festivāls Starptautiskā labjūtes diena ar devīzi: “Viena diena var mainīt visu jūsu dzīvi!”. Festivāla mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt labu pašsajūtu un pozitīvu domāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Festivāla ietvaros pulksten 13.00 Jūrmalā pirmo reizi notiks dejas zibakcija (flashmobs) profesionāla dejotāja un televīzijas šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Viktora Haritonova vadībā. Viņam pievienosies arī citi šova dalībnieki, kā arī profesionāli dejotāji no citām Latvijas vietām. Plānots, ka šī zibakcija tiks pārraidīta vēl 70 valstīs, Jūrmalas vārdu nesot pasaulē.

Skaties.lv bija iespēja ielūkoties mēģinājuma aizkulisēs un iemūžināt dejotāju atkalsatikšanās prieku.

Visas dienas garumā Jūrmalā iecerētas dažādas aktivitātes: staigāšana ar ķekatām, atklātā jogas nodarbība, bērnu izklaides un attīstošās nodarbības – šahs, sporta stafetes, zīmēšana, seju apgleznošana un daudz kas cits. Būs arī spa masāžas meistarklases. Pasākumā aicināti jebkura vecuma interesenti – gan bērni, gan jaunieši, pieaugušie un seniori, visas izklaides un aktivitātes ir bez maksas.

FOTO

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas