Cik maksā kleitas, ko redzam šovā Dejo ar zvaigzni?

0 komentāri
Cik maksā kleitas, ko redzam šovā Dejo ar zvaigzni?
Foto: Toms Norde

Nav noslēpums, ka sporta dejas nav no lētākajiem sporta veidiem – izmaksas veido gan zinoši treneri, treniņu process un, protams, arī paši dejotāju tērpi, lai sacensību laikā izskatītos nevainojami. Tie veido nebūt ne mazākās izmaksas, tāpēc Skaties.lv vēlējās noskaidrot – cik maksā kleitas, kas redzamas šovā Dejo ar zvaigzni, un kas tām īpašs.

Zinātāji skaidro, ka tērpi, jo īpaši kleitas, var izmaksāt pat vairākus tūkstošus eiro, gan īpašo materiālu, sarežģītās piegrieztnes, gan paša šuvēja darba dēļ, jo daudzi tērpi tiek šūti pie augstākās raudzes meistariem, kuru bieži vien Latvijā nemaz nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šova dalībniece Marta Kalēja, pametot šovu, nepārstāja tajā darboties. Marta palīdzēja dažādiem pāriem veidot deju horeogrāfiju, kā arī priekšnesumu tēlu. Elmārs Tannis ar savu deju partneri Elzu Poli visus pārsteidza ar eleganto tēlu. Fokstrotā Elzai mugurā bija Martas kleita. Šī skaistā, melnā kleita ar mežģīnēm un akmeņiem izmaksā 1000 eiro.

Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers šova gaitās uzstājās ar visdažādākajiem tērpiem. Marta ar Diānu domāja, kāda kleita varētu labi izskatīties, dejojot čačača, un dāmas nonāca pie secinājuma, ka melna samta kleita ar tieši tas, kas vajadzīgs! Šī kleita izmaksā vidēji 1000 eiro. Kleitas apjomu radīja boa spalvas.

Šova pirmajā raidījumā Jeļena un Gints tika nodēvēti par ugunīgāko pāri. Šis pāris uzstājās ar saskaņotu tērpu. Jeļenas kleita izmaksā 400 eiro.

Marta un Aleksandrs šova pirmajā raidījumā dejoja lēno valsi, un Martai mugurā bija burvīga, zila kleita. Šīs kleitas audumi tika vesti no Londonas. Tills šai kleitai tika iegādāts no Leny Tomy Factory. Šī kleita izmaksā 1000 eiro.

Elza dejoja čačača latīņu kleitā, kas izmaksāja 250 eiro. Koša, sievišķīga kleita, atbilstoši priekšnesumam.

Lesias Bogačovas zaļā, vasarīgā kleita izmaksāja 800 eiro. Šī kleita tika šūta uz pasaules čempionātu un tika vilkta tikai vienu reizi. Atkārtoti šova ietvaros.

Anna Lieckalniņa dejoja rumbu maigi rozā kleitā. Šī kleita vidēji izmaksā 1000 eiro. Tērps sastāv no skariņām, mežģīnēm, akmeņiem, likras auduma.

Raimonds Andersons šova laikā uzstājās frakā. Vīrieša frakas un bikses vidēji izmaksā 500-2000 eiro. Ja audums ir labs, piemēram, no Crisane, tad izmaksas var pārsniegt 2000 eiro. Atsevišķa cena ir kreklam, apkaklei, aproču pogām un apkakles pogām. Latvijā diemžēl fraku kvalitāte nav tik laba, tāpēc dejotāji brauc šūt frakas uz Lietuvu, kur ir labāki saloni.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas