Aleksandram Sokolovam simpātiju dēļ šovs beidzies?

33 komentāri
Aleksandram Sokolovam simpātiju dēļ šovs beidzies?
Foto: Toms Norde

Izrādās, iespējama kāda pāra dalība šovā ne tikai slikti izpildītas dejas dēļ, bet arī iespējamas iekāres… Tieši tas, kā raksta pats Aleksandrs Sokolovs savā Facebook profilā, ir noticis starp viņu un viņa partneri šovā Dejo ar zvaigzni Martu Kalēju.

Viņš pats atzīst, ka ir guvis neaizvietojamu un neaizmirstamu pieredzi dejojot, bet ir lietas, kas viņam pašam traucē dalību turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pagājis jau vairāk nekā mēnesis kopš manas dalības šovā. Es iemācījos atslēgties un nedomāt par to, kā izskatos no malas. Iemācījos justies tik brīvi kā nekad agrāk.

Ar savu partneri Martu man vienmēr ir bijušas ļoti īpašas attiecības. Es viņu uztvēru kā deju mūzu, kā ēterisku būtni. Kā sievieti, kura iedvesmo. Satiku viņu tajā pat dienā, kad uzzināju, ka piedalīšos šovā. Marta arī bija galvenais iemesls, kāpēc piekritu. Man gribējās piedalīties un dejot – tāpēc, ka ar Martu. Pirmā tikšanās reizē viņa pilnīgi apbūra mani.

Kad fotografēju vai kad vadu raidījumu, vienmēr esmu attālināts no cilvēka. Dažreiz tālāk, dažreiz tuvāk, bet vienmēr pastāv fizisks attālums. Citādāk ir dejā – tā ir darbība, kad starp cilvēkiem ir ciešs kontakts. Tās man bija ļoti jaunas sajūtas. Es pieradu pie tā, ka tad, kad turu sievieti rokās, tā ir līdzīgi kā priekšspēle. Tādas darbības notiek tikai tad, kad starp cilvēkiem ir jūtas.

Visu laiku dejoju ar Martu un turēju viņu savās rokās. Es jutu viņas siltās plaukstas, es jutu, kā viņai pukst sirds. Tāpēc, dejojot valsi, man bija tik neizturami grūti griezt galvu no Martas prom un neskatīties viņas gaišajās acīs…

Tas ir drausmīgi. Es nevaru teikt, ka mēs bijām ļoti harmonisks pāris. Martai vienmēr ļoti nepatika mana nodarbošanās – tas, ka esmu tik cieši saistīts ar cilvēku intīmāko pasauli. Es dažreiz nevarēju atteikties no jociņiem – viņu tie ļoti “besīja”. Martai nepatika, ka es viņas klātbūtnē nekautrējos runāt ar citiem cilvēkiem par savu darbu. Bet man nepatika, ka viņai tas viss nepatika. Mēs pat strīdējāmies dažreiz.

Pēdējās nedēļās sāku saprast šausmīgu faktu. Kad es pieskaros pie Martas, mans pulss paātrinās. Nē… Notika sliktākais, kas varēja būt. Man parādījās kaut kādas jūtas pret viņu. Marta to sajuta un vēl vairāk distancējās no manis. Es viņai nepatiku, un fakts, ka es skatos uz viņu ne tikai kā uz deju partneri, vēl vairāk pastiprināja Martas negatīvo attieksmi.

Es vairs pilnīgi nevarēju dejot ar viņu. Es sāku izteikti just, cik ļoti nepatīku Martai. Mums parādījās daudz nesaskaņu. Tādos apstākļos nevar turpināt. Es nezinu, ko darīt, visiem asaras. Šodien vairākas stundas mēs runājām gan divatā, gan ar organizatoriem, un tā arī neatradām risinājumu. Iespējams, ka mums diviem šovs jau ir beidzies. Man ļoti žēl, ka viss tā sanāca…”

Vai Aleksandram Sokolovam un Martai Kalējai būtu jāpamet šovs?

Rezultāti:
38%

45%

17%

Grūti pateikt!

Aleksandrs Sokolovs portālam Skaties.lv stāsta, ka pašlaik nezina atbildi, kāds ir tālākais plāns. “Kaut kādas jūtas ir parādījušās, un tas viss indē šo pasākumu. Centīšos tās iebāzt kaut kur dziļi, bet, kad ir vienpusējas jūtas, ir grūti darīt kopdarbu.” Pēc pāra sniegtās informācijas tuvākajās dienās tikšot rasts risinājums šai situācijai. Turpiniet sekot līdzi informācijai!

33 komentāri

TOP komentāri

 • Ruta
  +43

  Ruta

  Viņš ir slims nevis pēc Martas, bet slims pēc tā, ka kāds raksts atkal tapis netā dēļ viņa.
  Protams labāk aiziet prom pasludinot, ka nevar padejot jo stāv krāniņš nekā aiziet prom no tā, ka skatītāji un žūrija izbalso.
  Nu lai iet. Tik kokainu vīrieti reti var sastapt deju laukumā. Lai iet un mērās krāniņiem tas viņam dikti patīk.

  03.03.2015 11:28

 • experts
  +36

  experts

  sliktam dejotājam krāniņs vienmēr traucē... :)

  03.03.2015 11:51

 • .....
  +29

  .....

  tas sokolovs ir vnk pretigs

  03.03.2015 10:44

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas