Cīņas sporta veids bērnam – vai noderīgi?

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Bērni ir ļoti daudzpusīgi, tāpēc viņiem ir jāpiedāvā pēc iespējas dažādāki veidi, kā viņi savu daudzpusību varētu attīstīt. Pulciņi ir ļoti labs risinājums.

Māmiņu klubs iepazinās ar septiņu gadus veco Oliveru, kam ir daudzpusīgas intereses un nodarbes. Viņu interesē gan kosmoss, gan daba, eksperimenti un mūzika, jo puisēns mācās spēlēt saksofonu. Olivers arī aizrautīgi interesējas par vēsturi, bet arī sportam Olivera dzīvē ir liela nozīme, jo jau trīs gadus nodarbojas ar cīņas sporta veidu aikido.

Olivera mamma Jolanta stāsta, ka aikido nodarbības izvēlētas, jo puisēns bijis fiziski ļoti labi attīstīts un ir bijusi sajūta, ka bērnam ir nepieciešamas nopietnākas nodarbības, lai attīstība turpinātos. Aikido ir viens no sporta veidiem, kas ļauj bērnam attīstīties vispusīgi. “Piemēram, šajā sporta veidā ir vingrinājumi, kas palīdz izvairīties no plakanās pēdas. Tiek veicināta stāja, disciplīna – daudz ieguvumu,” stāsta Olivera mamma Jolanta. Vairāk par šo sporta veidu, Olivera panākumiem un kāpēc cīņas sporta veids varētu būt labs bērna attīstībai, skaties video.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas