Ceļotāji no Latvijas sarūpē svētkus saviem vēderiem

0 komentāri

TV šova Pirmo reizi ārzemēs dalībnieki devās ceļojumā no Helsinkiem un Stokholmu ar prāmi. Novakarē tika servētas vakariņas un mūsu ceļotāji nobaudīja ne vien daudzus jaunus ēdienus, bet arī uzzināja, ka var apēst ievērojami vairāk, nekā bija iedomājušies.

Tika servētas visdažādākās delikateses – austeres, jūras veltes, sieri, dažādi gaļas izstrādājumi, suši utt., ko mūsu ceļotāji centās nobaudīt. Vienīgi Renārs bija tāds diezgan konservatīvs – viņš ēda tikai gaļu un kartupeļus frī, kurus varēja dabūt tikai bērnu ēdienu nodaļā. Pārējie šova dalībnieki par to sajūsminājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šova dalībnieki atzina, ka restorāna piedāvājums ir tik plašs un netverams, ka nav iespējams visu nogaršot. Tomēr šova dalībnieki centās eksotiskākus ēdienus nogaršot. Dažs labs arī atklāja, ka var apēst ievērojami vairāk, nekā līdz šīm domāts.

Šova dalībnieks Raitis arī vaļsirdīgi atzina, – viņš gribētu, lai katru dienu būtu iespēja sēdēt pie tik bagātīgi klāta galda, kā tas bija uz prāmja.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas