Calendar Live: šova dalībnieces apmeklē karaoki, bet neiet uz jogas nodarbībām; šovu pamet Laura

0 komentāri
Calendar Live: šova dalībnieces apmeklē karaoki, bet neiet uz jogas nodarbībām; šovu pamet Laura
Foto: Jānis Deinats

Pagājušajā piektdienā Kanālā 2, pirms realitātes šova TV Zvaigzne lielās ballītes, pulksten 20.00 tika piedāvāta kāda cita realitātes šova – Calender Live – nu jau ceturtā sērija, kurā dalībnieces vakaros apmeklē karaokes bārus, bet no rītiem nav spēka aiziet uz jogas nodarbībām, un uz izbalsošanas strīpas nonāca Karina un Laura.

Šova 4. sērija iesākās ar atskatu uz iepriekšējā raidījuma noslēgumu, kurā brīvprātīgi realitātes šovu pameta Lelde Kovaļova, kā arī neiztika arī bez Ievas Adamss kritikas par Baibu. Raidījuma vadītāja jautāja meitenei, kura jau divreiz nonākusi uz izbalsošanas strīpas, vai viņai līdzi ir kāda grāmata, jo, norādot uz kādu no iepriekšējo fotosesiju bildēm, Ieva komentēja, ka viņai trūkst degsmes acīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par šīs piektdienas galvenās fotosesijas bildēm atbildīgs bija fotogrāfs Jānis Deinats, kurš lūdza meitenēm būt pēc iespējas dabiskākām, jo šeit nebija noteikta vieta, kur tapa bildes, – topošās supermodeles vareja bildēties gan ūdenī, gan zālē, gan smiltīs. Protams, atkal neiztika bez dažu meiteņu čīkstēšanas, ka pietrūcis laika. Galvenās “varones” šajā brīdī bija jau iepriekš pieminētā Baiba, kā arī Irina, kuras abas kā viena nebija apmierinātas ar atvēlēto fotosesijas laiku.

Pēc fotosesijas šoreiz iedvesmojošā viešņa bija Latvijas baleta skatuves primadonna un horeogrāfe Elza Leimane-Martinova. Viņa meitenēm pastāstīja gan par savu fotosesiju pie Sergeja Kondrašina 2007. gadā, ikdienas uzturu, kā arī saviem nepiepildītajiem sapņiem – attīstīt aktierspēli.

Tad laiks bija arī izbalsošanai, kurā žūrijas krēslus ieņēma jau pieminētie fotogrāfs Jānis Deinats un šova viešņa LNO baleta vadošā soliste Elza Leimane-Martinova, modelis un portāla Frontrow galvenais redaktors Jaroslavs Barišņikovs, kā arī, protams, galvenais realitātes šova Calendar Live cilvēks Sergejs Kondrašins.

Bez liekām ceremonijām un asarām realitātes šova Calendar Live ceturtajā sērijā no sava sapņa kļūt par supermodeli diemžēl jāatsakās bija Laurai, bet par šīs sērijas uzvarētāju tika pasludināta Elza, kura kā veicināšanas balvu saņēma Taizemes masāžu. Nu vairs viņas ir palikušas tikai 8. Turpinājums nākamnedēļ!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas