Baiba Runce svin pārliecinošu uzvaru cīņā ar mušu

1 komentārs

Raidījuma Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce TV6 šova Cilvēks pret mušu jaunākajā sērijā apliecina sievišķīgu uzvaras kāri, izveicību un teicamu ieroča izvēli.

“Es viņas dzirdu un, teikšu godīgi, man ne īpaši patīk, kā viņas izklausās, īpaši, ja es guļu kaut kur lauku mājā pie vaļēja loga un viņas dauzās pa kaktiem. Tad man parasti nākas sev virsū uzsegt segu vai arī kliegt uz tām. Katrā ziņā man varbūt nebūtu nekas pret mušām, jo viņas nekož, cik es zinu, bet man nepatīk viņu radītā skaņa,” savas attiecības ar mušām raksturo raidījuma Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un Baiba, tērpusies policista tērpā, ar dziļu pārliecību, ka tieši viņa cīņā uzvarēs, stājas pretim mušai. Viņas pretiniece – Ilze Tunce. Jā, jā, tāds ir mušas vārds. Baibas ierocis – banāns. Augļa miza izrādās izšķiroša, lai Baiba svinētu uzvaru.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ruta
    +1

    Ruta

    Ļoti sliktakaja žurnalists

    31.05.2016 19:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas