“Iesaukts armijā” 4. sērija – Veinberga komandas fiasko

0 komentāri
“Iesaukts armijā” 4. sērija – Veinberga komandas fiasko
LNT Publicitātes foto

LNT šovam “Iesaukts armijā” aizritējusi jau ceturtā sērija. Arī šajā reizē jauniesauktie neiztika bez motivācijas vingrinājumiem (tos piešķir brīžos, kad kāda no komandām zaudē, vai arī konkrēts dalībnieks ir pārkāpis kādu noteikumu), kā arī mediķu vairākkārtējas iejaukšanās.

Ja pagājušajā šova sērijā pārliecinoši labāka izrādījās Valtera Veinberga padotie, kuri uzvarēja visos trīs uzdevumos, šoreiz tā ainiņa bija pavisam cita. Jau pašos pirmajos uzdevuma metros Leona Šķēles padotie izvirzījās vadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dienas gaitā daudzi neizturēja fizisko slodzi un karstumu, tāpēc mediķu palīdzību nācās meklēt veseliem četriem dalībniekiem, no kuriem tikai viens – Kārlis Kalējs – varēja turpināt šova dienas piedāvātos uzdevumus. Pirmais izstājās Raitis Rudzājs no Šķēles komandas, pēc tam viņam sekoja trīs Veinberga biedri – Inga Pīlādze un Konstantīns Plotņikovs, bet jau pieminētais Kalējs pārvarēja reiboņus un ar ārsta palīdzību devās atpakaļ palīdzēt savai komandai.

Veinberga komanda palika ievērojamā mazākumā – četri dalībnieki, un tā arī nesadzina pretiniekus, kas nozīmē – Šķēlem izdevās revanšēties par šova iepriekšējo dienu.

Pēc šīs dienas, ņemot vērā apstākļus – lielo fizisko slodzi un karstumu, šova vadītājs ar komandieriem nolēma nevienu neizslēgt. Taču tika ļoti nopietna izskatīta iespēja nomainīt vienu no komandas kapteiņiem – Veinbergu. Vai tas notiks nākamajā šova sērijā? Skatieties jau nākam trešdien LNT kanālā!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas