Apskati sarunu šova Sokolovs par seksu otrās sērijas pikanto fotosesiju jau tagad!

0 komentāri
Apskati sarunu šova Sokolovs par seksu otrās sērijas pikanto fotosesiju jau tagad!
Foto: Aleksandrs Sokolovs

Tev noteikti jāizlasa

Jau šovakar, plkst. 22:00, kanālā TV6 sagaidāma jaunā sarunu šova Sokolovs par seksu otrā sērija, kurā tiks runāts par tādu pikantu lietu kā sekss trijatā. Piedāvājam jau nelielu ieskatu, kas tad sagaidāms šovakar!

Skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova debijas raidījumā, kas norisinājās pagājušajā piektdienā, apskatītā tēma bija sekss ar grūtnieci, kurā tika uzaicinātas gan topošās māmiņas, gan runāts ar speciālistiem un pat izjautāts intīmpreču veikala pārdevējs par to, kādas rotaļlietas izmanto grūtnieces. Arī šoreiz tēma ne mazāk pikanta – sekss trijatā. Raidījuma filmēšanas laikā tapa arī ļoti erotiska fotosesija, kuru varat apskatīt jau tagad!

Tātad jau šovakar, plkst. 22:00, un turpmāk katru piektdienas vakaru aicinām pulcēties visus seksa (un ne tikai) interesantu pie TV ekrāniem, lai mazinātu sabiedrības aizspriedumus un spriedzi par tēmām, par kurām parasti skaļi nerunā.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas