Alfrida harēms, atkal Gunda un Ģirts vai Kristaps Rasims ar līgavu – noskaidrojam Gada attiecības!

0 komentāri

Šī ir viena no pikantākajām nominācijām, jo sevi ietver aizvadītā, 2015. gada spilgtākos jaunos pārus, kas izveidojušies filmēšanas laukumos un televīzijas tiešraidēs.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūsu slavenības pavisam noteikti varētu dot padomus pasaules zvaigznēm, kā tad pareizi ir jāstūrē laulību kuģis pa bangojošo mīlas okeānu. Viens no Lanas Paulas padomiem, kā viņi ar Maestro Raimondu Paulu nodzīvojuši kopā tik ilgi: “Kad Paulam pasprūk kāds asāks vārds, es vienkārši pagriežos un eju prom. Nekad neatbildu!” Lūk, iespējams, tieši šī iemesla dēļ šis pāris šovasar nosvinēja 53 gadu laulības jubileju.

Romantikas šogad nav trūcis arī Latvijas populārākajos šovos. Un, kas zina – iespējams, tieši kāds no tiem būs bijis par pamatu ilgai un laimīgai laulībai.

Video

Nominācijai Gada attiecības izvirzīti

Rezultāti:
11%

Alfrida harēms (Saimnieks meklē sievu)

79%

Kristaps Rasims bildina draudzeni tiešraidē (Izklausies redzēts)

11%

Gunda un Ģirts (Saimnieks meklē sievu)

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas