Aklajam Kvazītim īsta Ziemassvētku dāvana – viņu paņem uz mājām

4 komentāri
Aklajam Kvazītim īsta Ziemassvētku dāvana – viņu paņem uz mājām
Foto: TV3 publicitātes foto

Īsta Ziemassvētku dāvana gadījusies TV raidījuma Suns meklē mājas dalībniekam, aklajam suņu puikam Kvazītim, kas nu mitināsies īstās mājās.

Mājas Kvazītim devis kāds padzīvojis pāris, kas ir ļoti augstsirdīgi. Domājams, daudziem patiesu līdzjūtību izraisīja aptuveni 2.5 gadus jaunais suņuks, kurš šā gada jūnijā tika atrasts Voleros. Dzīve viņu bija situsi pamatīgi – suns bija palicis ne tikai bez mājām, bet arī bez redzes. Viņš tika paņemts uz patversmi un tam tika dots mīļš vārds- Kvazītis.

Kvazītis ir akls, bet viņš nav zaudējis dzīvesprieku un uzticību cilvēkam. Sunītim ļoti patīk draiskoties, tad viņš sprinģo kā mazs zirdziņš. Suns dievina cilvēka glāstus un mīļošanos, tāpēc Kvazītis varētu stundām stāvēt piespiedis sānu pie sava mīļā cilvēka un ļauties samīļošanās procesam. bet suņukam patīk arī garas pastaigas.

Tomēr vēl daudzi sunīši meklē un gaida savu saimnieku. Ja apsver domu pieņemt kādu – apskaties Skaties.lv sadaļu Suns meklē mājas, kur varēsi iepazīties ar kādu no suņiem.

4 komentāri

TOP komentāri

 • :/
  0

  :/

  Labs darbs nav paņemt suni, bet gan rūpēties un cienīgi izturēties.
  Īpaši pret šo suņuku, kuram ir grūtāk orientēties apkārtējā vidē.
  Šodien sastapu Kvazīti Akadēmiķa ielas pieturā, kopā ar saimniekiem, diemžēl nepaspēju pateikt savas domas par redzēto viņiem pašiem, bet Ulubelei jau ziņoju.
  Riņķī mašīnas, cilvēki, suņuks neko neredz, tikai saož..pārvietojas lēnītēm visu apostot, bet saimniece iet pa priekšu un velk suņuku kā ragavas. :/ Neviena vārda, neviena sauciena, lai sunītis nāk līdzi, tikai velk ar stingri nostieptu pavadu. :/
  Es saprotu ka padzīvojis pāris, bet šajā gadījumā ir jāliek viņiem doties pie konologa , lai mācās kā apmācīt šo suni, dot komandas ''ejam'' , atsaukties uz vārdu. Sirsniņa sažņaudzās to redzot :/ Es nedomāju ka šāds bija šī ''sova'' mērķis.

  26.01.2015 16:58

 • :))
  0

  :))

  Urra! Lai tiem cilvekiem laba veseliba un viss naks viniem atpakal dubulta par tadu labu darbu. Mes pasi gandriz bijam gatavi braukt pakal sim sunukam, bet attureja mazais dzivoklis un ka mums jau ir viens suns. Bet sirds bija smaga. Tagad ari mums mieriga sirds. Lai Kvazitim vislabakie un laimigakie saimnieki!

  28.12.2014 23:15

 • ligita
  0

  ligita

  Lai Kvazitim būtu vislabākās mājas un saimnieki!

  21.12.2014 14:14

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas