50% precizitāte jeb Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts piedzīvo četrus randiņus!

0 komentāri

Vakar, 14. februārī, pasaulē plaši pazīstamajā Visu mīlētāju dienā jeb Valentīna dienā kanāls TV3 saviem skatītājiem to piedāvāja pavadīt uz īpaši romantiskas nots. Bez Tabu eksperimentā piedalījās 16 bučoties gribētāju, tātad – astoņi pāri, bet kuri tad tika līdz pašai kulminācijai – randiņam? 

Astoņi pāri skūpstījās, taču bija skaidrs, ka ne jau visi no viņiem būs gatavi ar pilnīgu svešinieku, ar kuru dalījās skūpstā kameru un visas Latvijas priekšā, satikties vēlreiz, lai patiesi pārliecinātos, vai tas nav viņa cilvēks, kuru, iespējams, meklējis jau ilgāku laiku. Bilance ir pavisam vienkārša – četri pāri izvēlējās vai nu nesatikties nemaz pēc saviļņojošā mirkļa, bet otra puse dalībnieku gan devās uz randiņu, turklāt kopā pavadīja patiesi interesantus brīžus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto no randiņiem

Pēc kaislīgā momenta kopā piedzīvojumos izvēlējās doties, iespējams, garākā skūpsta īpašnieki – autosportists un uzņēmējs Toms un biroja administratore Anna, kuri par savu pirmā randiņu vietu izvēlējās atpūtu SPA ar džakuzi un pirti. Arī tur viņi ļāvās viens otra skūpstiem. Otrs ilgākais skūpsts piederēja studentei Renātei un telemārketinga speciālistam Jānim, kuriem gan pašiem šķita, ka nemaz tik ilgi viņi nav bučojušies. Šova jaunākais duets devās uz Sniega parku Rīgā, Mežaparkā, kur nodevās diezgan aktīvai atpūtai, ļaujoties ziemas priekiem. Tviterī par hipsteru pāri nodēvētie Mārtiņš ar savu jaunkundzi nodevās suņu pajūga priekiem, bet Laura un Aigars izvēlējās mierīgi pasēdēt un iedzert kafiju pazīstamajā Rocket Bean Rostery kafejnīcā.

Visi šie randiņi noslēdzās ar to, pēc kā visi astoņi bija nākuši uz šo šovu – skaistiem un ilgiem skūpstiem. Vai viņiem gaidāmas ilgas un laimīgas attiecības?

Foto 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas