Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Šovi

FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi

FOTO: Alfrids vairs sievu nemeklē! Šarmantais saimnieks beidzot bauda īstu ģimenes laimi 10

Nupat atklāta vēstuļu rakstīšana šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtās sezonas brašuļiem, un daļa dāmu steidz jautāt, kā klājas pagājušās sezonas favorītam – šarmantajam Alfridam Lipovskim. Dāmas, Skaties.lv jūs jāapbēdina – Alfridu jūsu vēstules vairs neinteresē. Divus gadus pēc savas dalības šovā Cirmas puses saimnieks izveidojis nopietnas un skaistas attiecības, kuras neslēpj arī no šova faniem.

“X Faktora” uzvarētāju gaida prāva naudas summa

"X Faktora" uzvarētāju gaida prāva naudas summa 1

Rudenī kanāls TV3 sāks rādīt pasaulē lielu atpazīstamību ieguvušais dziedošo talantu šovs “X Faktors”, kura publiskā atlase Latvijā jau notikusi. Līdz ilgi gaidītajam notikumam ir vēl daudz neatbildētu jautājumu, bet vienu no tiem atbildēsim šodien – ko tad iegūs šova uzvarētājs!?

Beigas Violetas ērai? ”Lauku sētas” veidotāji šogad izsmādējuši daiļavas kandidatūru

Beigas Violetas ērai? ''Lauku sētas'' veidotāji šogad izsmādējuši daiļavas kandidatūru 9

Par Latvijas šovu veterāni dēvētā Violeta Stepanova bija iesniegusi atraktīvu pieteikumu jaunajai ”Lauku sētas” sezonai un gatava traukties no Dānijas uz Latviju filmēties. Taču saņēma paziņojumu, ka šogad netiek aicināta pat uz atlasi. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kāpēc tā un vai tiešām spožā Violetas zvaigzne pie Latvijas šovbiznesa debesīm sāk dzist.

Aizkulišu kuriozi: kā ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi Sipenieci mulsināja

Aizkulišu kuriozi: kā ''Saimnieks meklē sievu'' brašuļi Sipenieci mulsināja

Baibai Sipeniecei-Gavarei apciemojot un iepazīstot desmit staltus saimniekus dažādās Latvijas pusēs, nupat atklāta aizraujošās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties mulsinošos brīžos, ko saimnieki sagādāja šova vadītājai, bet kas ekrānā netika parādīti.

FOTO: publiski izstādīts leģendārais Gundas Jandavas akts

FOTO: publiski izstādīts leģendārais Gundas Jandavas akts 8

TV3 šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītais mākslinieks Ģirts Brumsons no Aizputes dzimtajā pusē nesen atklājis personālizstādi ”Bez nosaukuma”. Citu mākslas darbu vidū atskatāms arī iepazīšanās šova ”līgaviņas” Gundas Jandavas akts.

Laura vai Kristīne? NOBALSO, kura būs ”Lauku sētas” dalībniece!

Laura vai Kristīne? NOBALSO, kura būs ''Lauku sētas'' dalībniece! 61

Šova ”Lauku sēta” jaunās sezonas gaidās Skaties.lv lasītājiem ir ekskluzīva iespēja izvēlēties vienu no šova dalībniecēm. Producenti ir noskatījuši divas lieliskas kandidātes – Kristīni un Lauru, un turpmākais ir jūsu rokās. Uzmanību, atklājam balsojumu, un jau pavisam drīz viena no šīm dāmām dosies uz ”Lauku sētu”!

Magone Burka publiski izsmej Venta 40 centimetrus garo verķi

Magone Burka publiski izsmej Venta 40 centimetrus garo verķi 73

Kokapstrādes meistars un šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Ventis Vītols, izdzirdot par savas bijušās līgavas Magones Burkas kāzām ar itālieti, steidza medijiem atrādīt bijušajai sagatavoto kāzu dāvanu – paštaisītu koka “ficuku”. Magone atbildi parādā nepaliek – dzejniece Skaties.lv atklāj savas domas par ”pārsteigumu”.

Negaidīti! Violetas māsa Sabina atsauc savu kandidatūru uz ”Lauku sētu”

Negaidīti! Violetas māsa Sabina atsauc savu kandidatūru uz ''Lauku sētu'' 8

Noslēgusies pirmā atlases kārta uz populāro šovu ”Lauku sēta”. Uz atlasi tika uzaicināta arī šīs spēles zvaigznes Violetas Stepanovas vecākā māsa Sabina (abas māsas attēlā). Meitene, uz kuru cerības lika daudzi Violetas fani, atlasē neieradās, un nu viņa Skaties.lv izskaidro, kāpēc.

Daiļavas, piesakieties! Saimnieks meklē sievu!

Daiļavas, piesakieties! Saimnieks meklē sievu! 2

Skaistās, gudrās un valdzinošās! Visas Latvijas brīvās sievietes! Desmit gruntīgi saimnieki meklē sievas! Ja sapņo par dzīvi laukos vai jau dzīvo – ir pienācis laiks izvēlēties kādu no saimniekiem, kuri meklē sev sievu.

Apskati visus saimniekus, izvēlies, kurš no viņiem Tev patīk visvairāk, un raksti viņam vēstuli anketā, kuru atradīsi tālāk. Ja vēlies pieteikties elektroniski, tad:

klikšķini šeit, izvēlies saimnieku un sūti viņam vēstuli!

Norādi saimnieka vārdu un uzvārdu, kuram raksti vēstuli. Tajā arī uzraksti, kāpēc Tu būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai, un pievieno savu fotogrāfiju.

Ja vēlies vēstuli nosūtīt pa pastu, tad raksti to uz šo adresi:

saimnieka vārds, uzvārds, SIA ”TV3 Latvia”, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV–1021

Lai apskatītu saimniekus un pieteiktos, klikšķini tālāk!

Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām

Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ''Saimnieks meklē sievu'' brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām 28

Svētdienas, 18. jūnija, vakarā TV3 tika atklāta lieliskās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Iepazīšanās sērijā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare devās pie visiem puišiem, lai noskaidrotu, ko tad viņi īsti meklē. Un prasības ir visdažādākās – kamēr kādam svarīgi vien tas, lai potenciālā sieva ir apķērīga, cits sagatavojis veselu sarakstu ar vēlamajiem raksturlielumiem.

Ekskluzīvi FOTO: Ventis Vītols Magones kāzām pulē milzīgu koka verķi

Ekskluzīvi FOTO: Ventis Vītols Magones kāzām pulē milzīgu koka verķi 53

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka izziņojusi, ka pošas kāzām ar itāli. Bet arī viņas bijušajam līgavainim Ventim Vītolam ir kāds romantisks paziņojums. Ventis kā guļbaļķu apstrādes meistars ir no koka izdrāzis īpašu dāvanu Magonei un vēlas ar Skaties.lv starpniecību palepoties ar veikumu arī šova faniem.

Negaidīts pavērsiens: ”Precētie pret brīvajiem” Arvis ”uzmet” randiņa kārotājas

Negaidīts pavērsiens: ''Precētie pret brīvajiem'' Arvis ''uzmet'' randiņa kārotājas 11

Šovam ”Precētie pret brīvajiem” allaž likumsakarīgi seko ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā spēles galvenajam varonim beidzot tiek pelnīta iespēja atpūsties kopā ar dāmām, kuras tiešām nemelo. Diemžēl noslēdzošās sērijas galvenajam varonim Arvim Arolam šis prieciņš izpaliks, par ko lielu rūgtumu jau pauž meitenes, kuras cerēja uz tikšanos.

Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā

Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā 4

Pagājušajā nedēļā restorānā “Sounset Lounge” norisinājās priekšpēdējais portāla Skaties.lv organizētais “Gribu randiņu ar brīvo”, kurā piedalījās pagājušās pirmdienas šova “Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Jānis Vuļs. Sazinājāmies ar viņu, lai noskaidrotu, vai liktenīgā tikšanās notikusi atkārtoti.

Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO

Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO 78

Ar joni tuvojas ”Saimnieks meklē sievu” fanu un dzejas mīļotāju gaidītais notikums – Magones Burkas kāzas ar itāliešu džentlmeni. Atgriezusies no vecmeitu ballītes Krētā, Magone palutinājusi fanus ar romantisku foto. Vai tas beidzot ir topošais vīrs?

Jauna šovu zvaigzne? ”Lauku sētas”atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena

Jauna šovu zvaigzne? ''Lauku sētas''atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena 68

Rīgā sākušās atlases aizraujošā šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai. Par pirmās atlases dienas zvaigzni nešaubīgi kļuvusi daiļā Jeļena. Meitene pieteikties vasaras darbiem laukos bija ieradusies, tērpusies viscaur rozā, tāpēc šova veidotāji un pārējie dalībnieki viņu uzreiz iesauca par Bārbiju.