Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Šovi

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu 2

Jau šovakar plkst. 20.10 TV3 startēs svētdienas lielā šova ”Es mīlu tevi, Latvija” trešā sezona. Arī šajā sezonā šovu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Jau tagad jautrā atmosfērā Jana un Valters iepazīstina ar komandu dalībniekiem.

Līdz ar “Es mīlu tevi, Latvija” jauno sezonu atklāta iemīļotā viktorīna ”Ko tu zini par Latviju?”

Līdz ar "Es mīlu tevi, Latvija" jauno sezonu atklāta iemīļotā viktorīna ”Ko tu zini par Latviju?”

Šajā nedēļa nogalē, 19. februārī, TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais lielais svētdienas šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”, kuru jau trešo sezonu vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Arī šajā sezonā prāta veiklībā varēs sacensties ikviens šova fans. 

No parastas asistentes par vienu no pieprasītākajām grima māksliniecēm Latvijā! Ditas Graudas neatlaidīgais ceļš uz sapni

No parastas asistentes par vienu no pieprasītākajām grima māksliniecēm Latvijā! Ditas Graudas neatlaidīgais ceļš uz sapni

TV3 pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” viena no grima māksliniecēm ir talantīgā Dita Grauda. Dita ar kosmētiku ir uz “tu” jau desmit gadus. Šajā laikā viņa no pusaugu meitenes, kura reiz asistējusi modes māksliniecei Anitai Altmanei, nesot pilnus maisus ar drēbēm no punkta “A” uz punktu “B”, nu ir kļuvusi par daudzu pašmāju sabiedrībā zināmu personību grima mākslinieci, kā arī “Lancome” kosmētikas zīmola vēstnesi Latvijā.

TV3 šovā uzmirdz dūšīga policistu ģimene no Jelgavas

TV3 šovā uzmirdz dūšīga policistu ģimene no Jelgavas 32

”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ viesojas Jelgavā pie īstas policistu ģimenītes. Skatītāju iemīļotā TV3 šova šīs nedēļas varonis gatavs pierādīt, ka kārtības uzturēšana mājās un bērnu audzināšana nav tikai sievas pienākums.

Pavlova kritizētā Kristīne atklāj patiesību par šķiršanos un kā mainījusies viņas dzīve pēc pārvērtībām

Pavlova kritizētā Kristīne atklāj patiesību par šķiršanos un kā mainījusies viņas dzīve pēc pārvērtībām 1

Kristīne Zivtiņa bija viena no visvairāk apspriestajām pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” dalībniecēm. 32 gadīgā sieviete uz atlasi ieradās žaketē, kura izskatījās kā no vecmāmiņas skapja un viņas garie mati bija sapīti bizē. Kristīnes izskats izpelnījās komentārus no modes eksperta Aleksandrs Pavlova un daudziem skatītājiem, bet nu jaunā sieviete ir gatava atbildēt uz visām negācijām.

Mainīta ”Īsto veču” balsošanas kārtība

Mainīta “Īsto veču” balsošanas kārtība 11

Ņemot vērā, ka popularitāti iemantojušajā ”Īsto veču” balsojumā, iespējams, izmantotas neatļautas metodes, portāls Skaties.lv mainījis balsošanas kārtību. Turpmāk par savu favorītu varēs nobalsot tikai ar sociālo tīklu starpniecību.

TV šova zvaigznes Saldus Anitas amizantais stāsts par tikšanos ar melnādaino

TV šova zvaigznes Saldus Anitas amizantais stāsts par tikšanos ar melnādaino 21

TV3 šovā ”Tēta nedienas Latvijā” iepazītā trīs bērnu māmiņa Anita Ozoliņa no Saldus šonedēļ satricināja nāciju ar neticami atklāto stāstu par iepazīšanos ar bērnu tēvu Jāni, ar kuru nedēļu pēc sadejošanās naktsklubā uzsākusi kopdzīvi. Šova filmēšanas ietvaros skaistā sieviete piedzīvojusi vēl kādu nozīmīgu tikšanos – dzīvesdraugam un visai Latvijai Anita uztic stāstu par pirmo tikšanos ar melnādainiem vīriešiem.