Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Šovi

Magones Burkas un Venta Vītola tiesa: izskan jauna versija par notikumiem

Magones Burkas un Venta Vītola tiesa: izskan jauna versija par notikumiem 46

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magone Burka un Ventis Vītols atkal tikušies, šoreiz tiesas zālē. Magone vēlas piedzīt no Venta alimentus šovā ieņemtā Raimonda Saulgaiša uzturēšanai. Spriedums lietā vēl nav zināms, bet jau tagad skaidrs, ka tas tik ātri nebeigsies – atklājas jaunas nianses par šo lietu.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Nekad nav tik slikti, lai nebūtu vēl sliktāk!” Saticīgākās ģimenes šova “Tēta nedienas Latvijā” vēsturē lielās mīlestības noslēpums

"Nekad nav tik slikti, lai nebūtu vēl sliktāk!" Saticīgākās ģimenes šova "Tēta nedienas Latvijā" vēsturē lielās mīlestības noslēpums 6

Trešdien visu Latviju pāršalca pozitīvisms un prieks, jo šovā “Tēta nedienas Latvijā” kā skaists pavasara zieds uzplauka Korņējevu ģimene ar ģimenes galvām – 37 gadus veco programmētāju Evitu un 32 gadus veco noliktavas vadītāju Kasparu – priekšgalā. Portāls Skaties.lv sazinājās ar mammu, lai rastu atbildes uz vienu vienīgu jautājumu – kur slēpjas viņu saticības noslēpums.