Viņas melo labāk Silvestrs, aktieris Līcītis par alimentiem: Tēvs apgalvoja, ka neesmu viņa dēls

2 komentāri
Viņas melo labāk Silvestrs, aktieris Līcītis par alimentiem: Tēvs apgalvoja, ka neesmu viņa dēls
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Par pēdējo dienu apspriestāko notikumu kļuvis bērnu uzturlīdzekļu nemaksātāju saraksta publicēšana internetā. Izrādās, šī tēma nav sveša arī sabiedrībā labi zināmām personām. Viņu vidū ir populārā pašmāju seriāla Viņas melo labāk Silvestra lomas atveidotājs, aktieris Arnis Līcītis.

Intervijā žurnālam IEVA aktieris stāsta par savu bērnību. Izrādās, viņš, kā vairums aktieru bērnu, uzaudzis teātrī. “Kad piedzimu, mamma aizbrauca dzīvot un strādāt uz Liepāju, – es pastāvīgi grozījos pa teātri, mammai jau nebija citur, kur mani likt,” stāsta Līcītis. “Mamma bija skaista, šarmanta, interesanta sieviete. Un ļoti laba mamma. Dzīvojām trūcīgi, taču, cik varēja, viņa par mani rūpējās. Mana bērnība pagāja bērnudārzos, bet skolas gadi – pionieru nometnēs.”

Jautāts, kādēļ aktieris nekad nerunājot par tēvu, viņš atbild: “Ko viņš man ir devis?! Kad mamma tiesājās, lai dabūtu no tēva alimentus, viņš apgalvoja, ka neesmu viņa dēls… Kad biju mazs, tēvs nelikās par mani ne zinis. Es gan… Kad viņu uz ielas ieraudzīju, skrēju klāt, gribēju ar viņu parunāties. Tas nekas, ka viņš tobrīd gāja ar savu jauno sievu.”

“Atceros, kādā jūtu uzplūdā tēvs man bija atsūtījis jaunus, skaistus zābaciņus. Bet, tavu nelaimi, man tie bija par mazu. Kā es raudāju!” – atmiņās dalās populārais aktieris.

Viņš ar tēvu desmit gadu strādājis kopā arī Drāmas teātrī. “Mēs pat sveicinājāmies, bet tas arī viss. Nekādu sarunu mūsu starpā nav bijis. Nevaru žēloties, mamma par mani rūpējās, un tēva neesamību jutu vien emocionāli. Tomēr tas, ka puika izaug bez tēva, sekas atstāj. Līdz pat astoņpadsmit gadu vecumam biju tāds bailīgs, trausls… Ja man blakus būtu vīrietis, būtu pavisam citādi.”

Pilno interviju ar aktieri lasiet žurnāla IEVA 1.jūlija numurā.

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

 • Agita
  +4

  Agita

  SKARBI, BET PALDIES PAR ŠO ATKLĀTO SARUNU

  02.07.2015 14:36

 • inara kipane
  0

  inara kipane

  Tādus bērnus sargā sargeņģeļis!Piedod Tēvam,jo ar saprātiņu varēja būt problēmiņa.

  02.07.2015 18:35

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas