Viņas melo labāk jaunajās sērijās būs redzama Aminata!

3 komentāri

Nē, nē, nejaukt ar pagājušājā gada Latvijas pārstāvi Eirovīzijā, dziedātāju Aminatu Savadago. Šoreiz runa ir par jauno aktrisi Aminatu Diarru, kurai piešķirta loma seriāla Viņas melo labāk ceturtajā sezonā.

Seriālā aktrise spēlēs Edīti, kas ir Dinas (atveido Ieva Florence) un Marijas (Anete Krasovska) draudzene. Dinu meitene pazīst jau no skolas laikiem, bet Marija ir tā, kura Aminatas tēlam iemācīs zagt. “Edīte… Viņa ir intrigane,” smaidot nosaka Aminata. “Viņa ir viltīga, patīk manipulēt ar cilvēkiem. Caur melošanu Edīte visu laiku meklē sev kaut kādu izdevīgumu, vienalga, vai tie būtu bagāti vīrieši, vai draudzenes, kurām ir nauda. Galvenais noteikums – viņai nekas nav jāmaksā. Viņa ir dzīves baudītāja, dara, ko grib. Edīte ir ļoti pārliecināta metiene, un, ja viņa kaut ko grib, viņa to arī dabūs. Un nav svarīgi, ar kādiem paņēmieniem,” tā Aminata Diarra par savu lomu seriāla Viņas melo labāk jaunākajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Viņas melo labāk sezonas atklāšanas ballīte

Līdz šim meitene uz TV un lielajiem ekrāniem redzēta dažādās otrā plāna lomiņās, piemēram, filmā Izlaiduma gads, bet seriālā mēs viņu ieraudzīsim pirmo reizi.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Artis
  0

  Artis

  Ha, es pazīstu abas Aminatas!

  10.05.2016 23:34

 • duuh
  0

  duuh

  speciāli, lai būtu clicki. Nostrādāja.
  Domāju, ka kāds rasistisks jociņš no TV3/Skaties.lv puses.

  10.05.2016 17:18

 • pfff
  0

  pfff

  Paši uzraksta virsrakstā "arī Aminata", un pēc tam raksta, lai nejaucam ar Aminatu Savadogo. Varētu padomāt, ka cilvēki zin baigi daudz Aminatas.

  10.05.2016 12:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas