Viņas melo labāk aktrises aicina balsot par jaunajām aktrisēm!

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā portāls Skaties.lv sadarbībā ar seriāla Viņas melo labāk radošo komandu klajā laida atlases konkursu, kurā jebkurai interesentei ir iespējams pieteikties un kļūt par aktrisi seriālā. Tagad laiks iesaistīties arī visiem pārējiem – nobalso par sev simpātiskāko aktrisi, jo arī tu esi viens no tiem, kurš noteiks, kura no meitenēm tad beigu beigās varēs startēt seriālā.

Mēs piedāvājam tev un visām pārējām interesentēm kļūt par īstu aktrisi ar savu lomu vasaras skatītākajā seriālā! Mēs ticam, ka Latvijā ir daudzas talantīgas, foršas un drosmīgas meitenes, kas varētu kļūt par aktrisēm. Daudzām no jums būs iespēja sevi pierādīt un varbūt tieši tev uzsmaidīs veiksme! Ja kaut kādu apstākļu dēļ pati nevari pieteikties, tad balso un aicini to darīt arī draugus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apskatīt jaunās censones vari šeit!

Video

Foto: konkursa dalībnieces

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas