Viņas melo labāk aktrises lomai pieteikušās jau 1000 meitenes… un pāris puišu!

3 komentāri

Pilnā sparā rit pieteikšanās aktrises vakancei tautā iemīļotajā seriālā Viņas melo labāk. Jāteic, meiteņu atsaucība ir daudz lielāka, nekā bija plānojuši producenti! 

Mēs varam ar prieku un lepnumu paziņot, ka uz lomu seriālā pieteikušās jau vairāk nekā 1000 daiļā dzimuma pārstāvju. Tiesa gan, uz lomu “cierējuši” arī pāris puiši. Diemžēl, tas ir pret konkursa nolikumu, tāpēc viņu kandidatūras nācās anulēt. Jāteic gan, ka puišu argumenti, kādēļ viņi pieteikušies lomai, bijuši spēcīgi, proti, ka “vislielākie meli esot dzimums”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar lepnumu varam paziņot, ka par 1000. dalībnieci kļuvusi Diāna Sorokina. “Seriāls mani kopš pirmajām sērijām, aizrāva ar savu īpašo odziņu, aktrises visas ar tādu šarmu un sievišķīgumu, tieši šādu lomu arī es vēlētos spēlēt,” savu motivāciju atklāj Diāna.

ATGĀDINĀM! Finālā iekļūs 10 meitenes, no kurām piecas izraudzīsies producenti, bet otru piecu meiteņu liktenis ir jūsu rokās. Balošanas rezultātā tiks izvēlētas piecas kandidātes ar augstāko balsu skaitu. Turklāt balsot var reizi stundā! To vari izdarīt šeit.

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

 • Ella Stankēviča
  +2

  Ella Stankēviča

  Kāpēc visu laiku tiek mainīti balsošanas noteikumi? Varbūt konkursa organizatoriem derēja tos līdz galam izdomāt, un tikai tad izziņot konkursu?

  19.05.2016 15:58

 • Ess
  0

  Ess

  Būtu labi, ja meiteņu sejām nebūtu virsū melnais kvadrāts ar tekstu. Vismaz caur telefonu skatoties tā ir

  19.05.2016 22:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas