Par Viņas melo labāk aktrisi pieteikusies arī Lauku sētas dāma Arta Brūvere

0 komentāri

Straujiem soļiem pietuvojusies vasara, tāpēc rosīgākās daiļā dzimuma pārstāves jau tagad sāk meklēt jaunus šīs vasaras izaicinājumus. Uz veciem lauriem nolēmusi nesnaust arī LNT šova Lauku sēta pērnā gada sezonas dalībniece Arta Brūvere.

No šodienas ikviena daiļava var pieteikties un kļūt par tautā mīlētā pašmāju seriāla Viņas melo labāk aktrisi. Pirmā pieteikšanās diena vēl nav galā, kad jau potenciālo jauno aktrišu vidū varam saskatīt jau iepriekš TV ekrānos redzētas sejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arta Brūvere sevi raksturo kā atraktīvu un daudzfunkcionālu. “Varu būt mierīga un nosvērta, bet pēc mirkļa pilnīgs pretstats nosvērtajam cilvēkam. Domāju, ka esmu labs sarunu biedrs,” sevi šova Lauku sēta anketā raksturoja Arta.

Foto

Foto: Lauku sētas atlase

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas