“Nu, ko Tu blenz uz mani, ko!?” – Viņas melo labāk kuriozi!

0 komentāri

Ceturtā sezona jau tepat ap stūri – pirmdien plkst. 20:20 kanālā TV3, kā arī portālos TVPlay un Skaties.lv tiks pārraidīta pirmā no šīs vasaras Viņas melo labāk sezonas sērijas, bet tikmēr, kamēr vēl gaidām, ieskaties, kā aktieriem klājās uzņemšanas laukumā iepriekšējos gados.

Jaunajā sezonā gaidāmi jauni pāri, kā arī citas intrigas, kas skatītāju ievilks jau no pirmās sērijas. Iepriekšējās sezonas atceramies, vai ne!? Bet kā tās tapa, tas daudziem ir noslēpums, bet ne portāla Skaties.lv lasītājiem. Tāpēc piedāvājam kārtējo ieskatu, kā tapa Viņas melo labāk trešā sezona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas