Noskaidroti UgunsGrēka un Viņas melo labāk pavēlnieki!

3 komentāri

Janvāra izskaņā, gaidot UgunsGrēka jauno sēriju, portāls Skaties.lv izsludināja konkursu, kurā varēja piedalīties ikviens seriālu UgunsGrēks un Viņas melo labāk interesents. Šā testa pieprasījums bija liels, konkurence starp faniem – liela, un nu ir pienācis laiks noskaidrot, kuri divi ir kļuvuši par uzvarētājiem un savā īpašumā iegūst dāvanu kartes 100 eiro vērtībā no sporta preču un inventāra interneta veikala Xsports.

Divu nedēļu garumā – no 25. janvāra līdz 8. februārim – TV3 skatītājiem, kuri iecienījuši tautā mīlētos pašmāju seriālus UgunsGrēks un Viņas melo labāk, bija iespēja aizpildīt portāla Skaties.lv sagatavotu zināšanu testu un, galu galā, tikt pie vērtīgām balvām. Šā testa laimīgie jeb, precīzāk, laimīgās ir:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
 • Lilita Rasiņa, 29…77;
 • Dace Anšmite, 29…43.

Paldies visiem, kuri piedalījās, kā arī sirsnīgi sveicam abas uzvarētājas. Lilita un Dace, ar jums tuvākajās dienās telefoniski sazināsies mūsu portāla pārstāvis, lai vienotos par balvas saņemšanu, kas, atgādināsim, šajā konkursā bija dāvanu kartes 100 eiro vērtībā no sporta preču un inventāra interneta veikala Xsports!

Foto: jautri brīži UgunsGrēka filmēšanas laukumā

3 komentāri

TOP komentāri

 • njaā
  0

  njaā

  Žēl ka tikai divus laimētājus...kapēc ne 10 vai vairāk?

  09.02.2016 16:43

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas