Marta pamostas Māra viesnīcas numuriņā!

0 komentāri

Pēc svētku brīvdienām ar jaunu sparu metamies dzīvē un turpinās arī aizraujošie notikumi seriālā Viņas melo labāk. Kādi jauni un negaidīti pavērsieni sagaida seriāla varoņus? 

Kāpēc dīvainītis Roberts tik jocīgi uzvedas, ar mammu staigādams pa tirdzniecības centru? Vai tā ir tikai slimība vai arī kas daudz nopietnāks, kas piemeklējis mammas mīļoto dēliņu? Kamēr Roberta un viņa mammas piedzīvojumi tirdzniecības centrā turpinās, Marta pēc vētrainās nakts iegriežas viesnīcā salāpīties un mēģina aizmirst savas sirdssāpes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie kādām atziņām nonāks Marta un kas ar viņu notiks pēc pasēdēšanas viesnīcas bārā? Kur viņa pamodīsies un kāpēc redzētais viņu tā izbrīnīs? Tikmēr Jolanta uztraucas par savu nākotni kopā ar Kārli, savukārt Dina draudzenēm rāda Jūrmalas fotogrāfijas, kurās Marta pamanīs kaut ko pārsteidzošu.

Šiem notikumiem seko līdzi Viņas melo labāk 20.sērijā!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas