Lomu Viņas melo labāk kāro arī pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina

0 komentāri

Interese pieaug ar katru dienu – uz lomu pašmāju vasaras seriālā Viņas melo labāk pieteikušās jau gandrīz 1600 kandidātes (un arī daži kandidāti), un starp viņiem arī dažas Latvijā pazīstamas meitenes. Par dažām jau ziņojām, bet viņām pievienojusies arī pašmāju pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina.

No otrdienas portālā Skaties.lv iespējams pieteikties lomai seriālā Viņas melo labāk. Vien pāris dienu laikā kandidāšu skaits sasniedzis tūkstoti, bet tagad, kad apkārt jau gandrīz pilnas 7 dienas, tas pārsniedzis 1500 atzīmi. Starp visām un visiem meklējami arī sabiedrībā pazīstami cilvēki. Par vairākām TV šovu dalībniecēm jau ziņojām, nu viņām pievienojusies arī kādreizējā realitātes šova O-Kartes akadēmija un arī vairāku pašmāju Eirovīzijas atlašu dalībniece, tagad pazīstamā dziedātāja Sabīne Berezina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Sabīne Berezina šovos un ikdienā

Interesanti, ka atšķirībā no citām kandidātēm, kuras labprāt sevi redzētu kādā no galvenajām lomām, Sabīne sevi redz atveidojam ļaunu tēlu. Savā anketā viņa raksta: “Vēlētos filmēties kādās sliktās ainās, būt ļaunā – ļaunu mahināciju līdzdalībniece.” Vēlam meitenei veiksmi!

Iespējams, lielāko atpazīstamību viņa izpelnījās ar savu visai interesanto startu Eirovīzijas atlasē 2014. gadā, kurā piedalījās kopā ar producentu Dj Dween, izpildot dziesmu Dejo tā, kas video vietnē YouTube skatīts vairāk nekā 270 tūkstošus reižu. Berezina arī šogad piedalījās pašmāju Eirovīzijas atlases konkursā, kurā gan diemžēl tālāk par pirmo kārtu netika.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas