Jolanta murgos redz nelaiķi Jekaterinu – ko tas nozīmē?

0 komentāri

Nākamajā rītā pēc tam, kad nabaga Jolanta arī murgos vēl netiek vaļa no mirušās cietuma kameras biedrenes, Jekaterinas, protams, kurš gan cits, ja ne Baiba steigs sapni tulkot. Taču, jāatzīst, ka daļa no viņas tulkojuma bija ļoti tuvu patiesībai. Centīsimies noskaidrot, ko Jolantas naktī redzētais īsti nozīmē.

Šī vakara “Viņas melo labāk” sērijā gaidāms Jolantas turpinājums karam ar Mariju un sajūtām attiecībā pret viņas nelaiķi, cietuma kameras biedreni Jekaterinu. Kā zināms, Jolanta īsi pirms draudzenes nāves bija apsolījusi, ka nodos vēsti viņas meitai, Marijai. Tas nesokas tik labi, cik varbūt cerēts sākumā, tāpēc jaunās meitenes dzīvē arī pēc epopejas ar Māri nav miera.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc neveiksmīgiem komunikācijas uzsākšanas mēģinājumiem ar Mariju, Jolanta sapnī redz Jekaterinu, kura kliedz uz viņu par to, ka joprojām nav nodota viņas sūtītā vēstule meitai. Konrāda māsa Baiba nākamajā rītā cenšas meitene izskaidrot, ko tad īsti nozīmējis viņas murgs.

Ņemot talkā dziednieks.lv pieejamo informāciju par sapņu tulkošanu, varam apstiprināt Baibas teikto, ka miroņa redzēšana miegā ir uz laika maiņu (seriālā notiek pāreja no pavasara uz vasaru). Turpinot analizēt notikumu un balstoties uz portāla informāciju, tik viennozīmīgi nevar noteikt Jolantas tālāko likteni, jo tur minētie, iespējamie nākotnes pavērsieni ir šādi – “negaidītas briesmas, slimība, vilšanās, arī izsargāties no nelaimes vai ilgs mūžs, kāzas, miers”. Vai negaidītās briesmas sekos no Māra puses? Varbūt vilšanās sagaidāma no Konrāda vai Kristīnes? Nav izslēgts arī kāzu variants, kas, visticamāk, komplektā (vismaz sākumā) nāks kopā ar mieru.

Seriāla “Viņas melo labāk” 2. sezonas beigas ļoti strauji tuvojas, jo jau nākampiektdien sagaidāma pēdējā sērija. Kas no šī visa piepildīsies, kādi pavērsieni varoņu dzīvēs gaidām

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas