Jau pirmajā Viņas melo labāk nedēļā veidosies jauns pāris?

0 komentāri

Jā, tas brīdis tūlīt būs klāt – jau pirmdien pie skatītājiem atgriezīsies skatītāju iemīļotais vasaras seriāls Viņas melo labāk ar savu ceturto sezonu, kurā jau pirmajā nedēļā gaidāmas lielas atgriešanās un pat nelielas mīlas intrigas. Portāls Skaties.lv katru piektdienu saviem lasītājiem un seriāla faniem piedāvās ieskatu, ko tad varēs sagaidīt no jaunākajām sērijām.

Seriālā atgriezīsies nekur nepazudušie Māris un Baiba

Nevienam nav noslēpums, ka seriāla jaunā sezona norisināsies laiciņu uz priekšu, ja salīdzinām, kad noslēdzās Viņas melo labāk trešā sezona. Tas nozīmē, ka par šo aizkadra periodu, ko skatītāji neredzēja, gan Baiba ir paspējusi izdzīvoties Īrijā, kurā arī bērniņš viņas vēderā jau kļuvis redzams, kā arī Māris, spriežot pēc publiski pieejamās anotācijas TV3 lapā, ir atguvies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūsu “nopludinātajā” video varējām vērot Baibas lielo atgriešanos Konrāda dzīvē, kurā sezonas sākumā valdīs liels haoss, jo viņa sieva, Alises Polačenko atveidotā Jolanta, kas no šīs sezonas, vairs nebūs redzama, jo kopā ar savu māsīcu, Initas Sondores (ex-Dzelmes) spēlēto Kristīni devusies uz Austrāliju.

Savukārt, Māris parādīsies Rīgas vecpilsētā, un jau nākamajā nedēļā viņiem paredzēta nopietna saruna ar Arvi. Vai rūdītais “burlaks” pēc pārdzīvojumiem būs mainījies?

Foto: Viņas melo labāk aktrises lomai pieteikušās jau 1000 meitenes

PIESAKIES ARĪ TU!

Konrāda sirdssāpes un jaunā simpātija

Šosezon gaidāmas daudz šķiršanās gadījumu un jaunu pāru, un kā pirmais pie sirdsēstiem būs ticis jau pieminētais Valmieras Drāmas teātra aktiera Kārļa Neimaņa atveidotais Kondrāts. Taču, spriežot pēc anotācijas, ilgi viņam sāpēs nebūs jādzīvo, jo simpātijas un mīlestība tomēr veidojas tādos smadzeņu punktos, kurus cilvēks nespēj kontrolēt, un tieši tās viņam ieslēgsies. Uz Simonu. Tieši Ērika Eglija savā jaunajā tēlā pievienosies Martai un Margaritai, kļūstot par vienu no Viņas melo labāk galveno varoni.

Foto: Viņas melo labāk jaunās sezonas galvenie varoņi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas