Ieskaties: 24 ekskluzīvi kadri no Viņas melo labāk pirmās sērijas

0 komentāri

Tā diena ir klāt – 23. maijs iezīmē vasaras seriāla Viņas melo labāk jaunākās sezonas sākšanos, tāpēc par godu šim notikumam portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un seriāla faniem piedāvā ekskluzīvu ieskatu pirmās sērijas kadros.

Gaidītākais vasaras notikums ir klāt, šovakar plkst. 20.20 TV3 ēterā sāksies seriāla Viņas melo labāk 4. sezona. Šīs vasaras notikumi solās būt ļoti dinamiski – Kristīne un Jolanta devušās uz Austrāliju, kas mainīs teju visu varoņu dzīves. Visvairāk, protams, pārdzīvo Konrāds, kurš ar Jolantu bija iecerējis pavadīt visu savu dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Seriāla veidotāji atklāj, ka šobrīd jau tiek filmēti nākamās vasaras notikumi un aktrises lomai var pieteikties ikviena meitene, kura sasniegusi 18 gadu vecumu. Pāris dienu laikā izaicinājumam pieteikušās jau 1498 sievietes no visas Latvijas.

Starp citu, zemāk vari atrast vēl trīs ieskatus jaunākajā sezonā, kurus publicējām portālā Skaties.lv. Ja palaidi garām, noskaties!

FRAGMENTS NO JAUNĀS SEZONAS: Roberts cieš ļoti nopietnā ”avārijā”

EKSKLUZĪVI: ieskaties fragmentā no seriāla Viņas melo labāk jaunākās sezonas

NOSKATIES: ”noplūdis” vēl kāds video no Viņas melo labāk jaunākās sezonas!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas