FOTO un VIDEO: ieskaties Viņas melo labāk iepriekšējās sezonas kuriozos un filmēšanas laukumā!

0 komentāri

Kanālā TV3 esam aizvadījuši trīs lieliskas vasaras kopā ar seriālu Viņas melo labāk, un labā ziņa ir tā, ka tūlīt sāksies ceturtā. Jau 23. maijā darbadienu vakaros – no pirmdienas līdz ceturtdienai – plkst. 20:20 varēs vērot ilgi gaidītās jaunākās sezonas sērijas. Bet līdz tam ieskatīsimies filmēšanas laukuma kuriozos no pagājušās sezonas.

Smieklīgas pārteikšanās, teksta aizmiršana un nereti pat nolamāšanās – tā ir filmēšanas laukuma ikdiena, un gan aktieri, gan tehniskie darbinieki dara visu, lai galarezultāts būtu pēc iespējas labāk. Ne viss vienmēr sanāk ar pirmo reizi, tāpēc kuriozi tiek iemūžināti, lai varam pēcāk pasmieties. :) Portāls Skaties.lv piedāvā arī ekskluzīvas fotogrāfijas, kurās redzams pagājušās sezonas filmēšanas laukums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas