FOTO: šodienas Viņas melo labāk sērijā būs redzamas pirmās pagājušā gada konkursa uzvarētājas!

8 komentāri

Atcerieties, pagājušajā vasarā portāls Skaties.lv izsludināja konkursu, kurā četrām meitenēm bija iespēja laimēt iespēju piedalīties seriālā Viņas melo labāk. Šovakar, jaunākās sezonas piektajā sērijā būs redzama pirmā četrotne – Anete, Sintija, Ieva un Ilze. Apskatīsim, kas viņas ir, un kā viņām klājās filmēšanas laukumā.

Kas viņas ir?

Viņas ir četras jaunietes, kuras tik tikko uzsākušas studijas vai arī pabeigušas vidusskolu. Meitenes ārpus mācībām nodarbojas ar interesantiem hobijiem, piemēram, Ilzei brīvajā laikā patīk gatavot, veikt mājas darbus, kā arī rušināties dārzā. Ieva nodarbojas ar dažāda veida sporta aktivitātēm – snovbords, slēpošana, teniss, veikbords utt. Anete ne tikai tūlīt uzsāks studijas, bet arī spēlē futbolu un regbiju, savukārt Sintija tik tikko beigusi vidusskolas gaitas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Meitenes atzina, ka konkursā uzvarējušas ne bez draugu palīdzības, lai gan, piesakoties tam, sākumā nemaz nebija doma cīnīties par augstu vietu. Četrotni šajā avantūrā ”ievilka” Ieva, kura tad arī pieteicās iespējai nofilmēties seriālā. Ar aktīvu darbību sociālajos tīklos viņas panāca vēlamo rezultātu un jau aizvadījušas pirmo no divām filmēšanas dienām.

Video

8 komentāri

TOP komentāri

 • Skatītāja
  +3

  Skatītāja

  Tonālais super un meitenes super! Žēl, ka tik maz sek dod iespēju pabūt seriālā. Citām skaudība pa acīm spiežas ārā :D relax! Piesakies arī Tu un parādi klasi :D

  30.05.2016 23:08

 • Dace
  +3

  Dace

  Ak, skaudīgie cilvēki, jēziņ! Tak nomieriniet savus hormonus! Acīmredzot neesat tik labas kā tās meitenes, ja jau neesat tikušas viņu vietā! Tas ir tikai seriāls, ārprāts!

  30.05.2016 18:44

 • Ieva
  +3

  Ieva

  Skaistas meitenes, bet aktrises no viņām nekādas...

  30.05.2016 18:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas