Es zinu, ko jūs darījāt šovasar Jūrmalā!

0 komentāri

Seriāla Viņas melo labāk 22. sērijā turpinās negaidīti notikumu pavērsieni. Kamēr Simona bauda jaunās vēsmas attiecībās ar Kārli, Edīte perina slepenus plānus!

Arvis satiekas ar Māri un mēģina viņam paskaidrot situāciju, kas ļoti aizdomīgu fotogrāfiju dēļ izveidojusies ar Mariju. Tikmēr Marija savām draudzenēm paziņo, ka mājās neatgriezīsies, un pārceļas uz viesnīcu, kur, kā izrādās, atpūšas arī Irēna ar dēlu Robertu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Edītei rodas slepens plāns attiecībā uz Dinas fotogrāfijām. Kad Marija viņu pieķer pie Dinas personīgā datora, Edītei jāizdomā meli, lai novērstu draudzenes uzmanību.

Savukārt Marta, Margarita un Simona sarīko jauku pasēdēšanu, kuras laikā Marta stāsta par savu jauno darbu, bet Simona neslēpj prieku par jaunajām un patīkamajām vēsmām viņas un Kārļa attiecībās. Taču tad Simona saņem negaidītu īsziņu. Kas viņai to sūta?

Šiem notikumiem seko līdzi seriāla Viņas melo labāk 22.sērijā!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas