Ekskluzīvi: Bulis par Māra ļaunumu, mīlestību pret Jolantu un draudzību ar Arvi

0 komentāri

Vēl tikai nedēļa un dažas dieniņas atlikušas līdz Viņas melo labāk jaunajam – trešajam – lielajam uznācienam zilajos ekrānos. Līdz tam portāls Skaties.lv piedāvās dažāda veida saturu par un ap seriālu. Šoreiz tā būs ekskluzīva īsā intervija ar Māra lomas atveidotāju Andri Buli.

Andris mums pastāstīja par to, kāpēc viņa lomas atveidotājs ir tik ļauns, par Māra draudzību ar Arvi, kā arī bezierunu mīlestību pret skaistulīti Jolantu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Kā Tev šķiet, kāpēc Māris ir tik ļauns?

Sāksim ar to, ka Māris nav ļauns, jo nav ļaunu cilvēku. Viņi kaut kādā veidā kļūst ļauni. Un vispār, ja nebūtu Māri, ko pārējie darītu tajā seriālā? Ne Konrādam, ne Jolantai, ne visām trim meitenēm nebūtu, ko darīt. Arī Arvim nebūtu, ko darīt. Tieši tāpēc Māris seriālā ir tāds, kāds viņš ir. Lai kāds būtu labs, kādam jābūt nosacīti ļaunam!

FOTO

Vai Māris ar Arvi kādreiz vēl būs draugi?

Es, godīgi sakot, nezinu, jo tik tālu neesmu lasījis scenāriju, un pat nezinu, vai ir iztulkots tik tālu. Es diezgan šaubos, vai viņi vēl varētu būt draugi, bet tur ir tā burvība, ka mēs nezinām. (Smaida.) Man pagaidām nav atbildes uz šo jautājumus.

Pilna VIDEO intervija!

Kā Tev šķiet, vai Māris kādreiz ir bijis iemīlējies Jolantā?

Jā, noteikti! Noteikti! Tāpat vien viņš nedarītu to visu. (Smejas.) Viņam tik daudz citu meiteņu apkārt, bet nevienai viņš nav veltījis tik daudz uzmanības un ne par vienu nav tik daudz cīnījies kā par Jolantu.

Tavs novēlējums Mārim!

Māri, es esmu ar Tevi! (Smejas.)

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas